+A A
Pirmdiena, 25. Maijs, 2020
Junora, Anšlavs

Jelgavas novada diena Kalnciema kvartālā

21.septembrī Kalnciema kvartāla tirgū norisinājās “Jelgavas novada diena 2019” satikšanās un tirgošanās svētki, kur vienkopus varēja satikt vairāk nekā 25 vietējos  Jelgavas novada ražotājus, amatniekus, tūrisma pakalpojuma sniedzējus un izgaršot, iegādāties izzināt un iepazīt Jelgavas novadu.

Visas dienas garumā sanākušie varēja baudīt skanīgu kultūras programmu, interesantas un vērtīgas meistarklases, aktīvas radošās darbnīcas ģimenēm ar bērniem un laimēt gardas un noderīgas balvas griežot lielos “Laimes ratu”.

Par skanīgu muzikālo noformējumu uz galvenās skatuves rūpējās Jelgavas novada jauniešu bigbends Raita Ašmaņa vadībā, Lielplatones pagasta vīru vokālais ansamblis «Tikai tev» un jauktais vokālais ansamblis «Vīnava» (vadītājs Ingus Leilands) un Vilces amatierteātra aktieri ar muzikālo izrādi «Pašu audzināts», režisore Regīna Deksne.

Ja nevēlaties, lai Jūsu attēls būtu publicēts, aicinām sazināties ar Jelgavas novada pašvaldību, rakstot e-pastu uz zinas@jelgavasnovads.lv vai zvanot pa tālruni 63024934.