Trešdiena, 25. Aprīlis, 2018
Līksma, Bārbala

Informatīvs pasākums skolēniem par cilvēku tirdzniecību

Šodien, 13.aprīlī, Vircavas tautas namā norisinājās informatīvs pasākums par cilvēku tirdzniecību Jelgavas novada 10. līdz 12.klašu skolēniem.

Informatīvo pasākumu atklāja Jelgavas novada Pašvaldības policijas priekšniece Inese Tarvida. Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes 3.nodaļas cīņai pret cilvēku tirdzniecību vecākais inspektors Vadims Nazarovs stāstīja par cilvēku tirdzniecību un kā sevi pasargāt no cilvēku tirdzniecības riskiem. Zemgales reģionālās Valsts darba inspekcijas vecākā inspektore Liene Bundzinska iepazīstināja skolēnus ar nosacījumiem, kas jāņem vērā, lai darbs vasarā vai pēc vidusskolas beigšanas būtu drošs un kā sevi pasargāt no maldinošiem darba piedāvājumiem. Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta Konsulārās palīdzības nodaļas vadītāja Sandra Salmiņa-Šuke un pirmā sekretāre Diāna Eglīte iesaistīja skolēnus interaktīvās aktivitātēs par drošas ceļošanas nosacījumiem, lai uzturēšanās ārpus Latvijas būtu patīkama un skolēnu rīcībā būtu informācija, kā rīkoties un kur nepieciešamības gadījumā vērsties pēc palīdzības ārkārtas situācijā.