Otrdiena, 22. Janvāris, 2019
Austris

Sumināti projekta "Mēs savai videi" laureāti

Lai pateiktos par aktīvo līdzdarbošanos un iesaistīšanos pašvaldības finansētā projektu konkursā “Mēs savai videi - 2018”, Jelgavas novada pašvaldība konkursa dalībniekiem rīkoja rezultātu prezentēšanas un apbalvojuma pasniegšanas pasākumu. Šogad konkursā bija saņemti 46 projektu pieteikumi, bet atbalstītas 33 iedzīvotāju idejas. Pasākumā īpašu veicināšanas balvu saņēma deviņi veiksmīgāk realizētie projekti.

Pirmo trīs vietu ieguvēji ir - “Mārīšu kolekcijas iekārtošana Vilcē”, “Svētku laukuma izveide Vircavas pagastā Oglaines ciematā” un “Kāpņu telpas remonts Lielvircavas iela 7 Platones pagasts”.

Pamatojoties uz Jelgavas novada pašvaldības konkursa “Mēs savai videi” vērtēšanas komisijas protokolu apbalvojamo sarakstā ierindojušās vēl sešas idejas, kas var kalpot kā piemērs citiem projektu pieteikumu iesniedzējiem - "Dzīvosim drošā mājā" (Lielplatones pagasts), “Daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas remonts Dzelzceļnieku ielā 3 a” (Elejas pagasts), “Daudzdzīvokļu mājas (Ausekļa 26) kāpņu telpas remonts” (Platones pagasts), “Laivu piestātnes un piknika vietas izbūve Svētes upes krastā” (Svētes pagasts), “Mēs būsim veikli, droši, stipri …” (Zaļenieku pagasts) un “Basketbols Birzītes krastos” (Glūdas pagasts).