Sestdiena, 18. Novembris, 2017
Doloresa, Aleksandrs

Informatīvā pasākumā atskatās uz pieciem gadiem tūrismā

27.04.2016

21.aprīlī Jelgavas reģionālais tūrisma centrs organizēja informatīvo pasākumu “5 gadi tūrismā Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā”, kur atskatījās uz piecu gadu laikā paveikto tūrisma nozarē un iepazīstināja ar tūrisma sezonas aktualitātēm. Pasākumā piedalījās Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma pakalpojumu sniedzēji un viesmīlības nozares pārstāvji.

Pasākuma laikā dalībnieki devās izbraukumā pa tuvējo apkārtni, apmeklējot mini zoo “Lauku Sēta” un atpūtas kompleksu “Viesu Līči”, kur iepazinās ar tūrisma objektu piedāvājumu Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā, bet sadarbībā ar novadu mājražotājiem un uzņēmējiem norisinājās produkcijas degustācijas.  Dalībnieki varēja nobaudīt produkciju, ko bija sarūpējuši SIA “Līcīši”, SIA “Eiras”, IK “Tepat”, “Ķiploku pasaule”, lauku mājas “Caunītes”, z/s “Blūdži” (Mālkalnu siers), maizes ceptuve “Svētes maize”, Lolitas Duges “Piparmētru namiņš”, SIA “Viesu Līči”, Blankenfeldes muiža un “Līgas Medus”.

Pasākuma otrā daļa norisinājās Jelgavas pilī, kur video infografikas veidā tika prezentēti Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada piecu gadu laikā tūrismā sasniegtie rezultāti, dalībnieki iepazinās ar šīs tūrisma sezonas aktualitātēm un jaunajiem tūrisma pakalpojumiem, kā arī tika prezentēts Jelgavas pils piedāvājums tūristiem.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldību, Jelgavas novada pašvaldību un Ozolnieku novada pašvaldību sveica aktīvākos tūrisma nozares uzņēmējus un pārstāvjus. Pateicības saņēma: Latvijas Lauksaimniecības universitātes muzejs, SIA “Viktorija B”, Latvijas Kara muzeja filiāle Ziemassvētku kauju muzejs, SIA “Viesu Līči”, Jāņa Čakstes dzimtas mājas “Auči”, mini zoo “Lauku Sēta” un gide Ina Jurģe.

Video infografika:

Informatīvā pasākumā atskatās uz pieciem gadiem tūrismā