Otrdiena, 22. Jūnijs, 2021
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Atjaunots pirtnieku festivāls

27.04.2016

Šogad pēc gada pārtraukuma Jelgavas novadā tiek atjaunota tradīcija – pirtnieku festivāls. Šoreiz tas notiks no 12. līdz 13. augustam Glūdas pagasta Nākotnē - teritorijā ap ūdens baseinu. Vēl līdz 15. jūlijam visi pirtnieki, SPA meistari, masieri, mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai festivālā, lai pasākuma apmeklētājiem nodrošinātu pēc iespējas plašāku un daudzveidīgāku pakalpojumu un pirts lietu piedāvājumu klāstu.

Festivāls noritēs divas dienas, tā atklāšana paredzēta piektdienā plkst. 14:00. Plānots, ka apmeklētājiem būs iespēja baudīt pirts priekus, saņemt vērtīgas konsultācijas, skatīties demonstrējumus un meistarklases, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem par pirti. Festivāls apvienos pirtsmīļus, pirtniekus, masierus, aromterapeitus, skaistumkopšanas speciālistus, kā arī pirtslietu tirgotājus.

Dalībnieku pieteikumi kopā ar nelielu aprakstu par piedāvāto pakalpojuma veidu līdz jūlija vidum jāiesūta uz e-pastu sanda.lakutijevska@jelgavasnovads.lv. Anketa atrodama Jelgavas novada pašvaldības mājas lapā www.jelgavasnovads.lv

Pirtnieku festivālu interesenti varēs apmeklēt bez maksas, taču abas dienas darbosies mājražotāju tirdziņš, kurā būs iespēja iegādāties pirts procesiem noderīgu inventāru, izsmeļošu literatūru un produktus, piemēram, medu, zāļu tējas, stādus, kvalitatīvus amatniecības izstrādājumus un vēl citus labumus.

Pirmo reizi pirtnieku festivāls Glūdas pagastā notika jau 2014. gadā un sākotnēji tā bija biedrības «Uzmet garu» iniciatīva. Taču šogad jau otro reizi tas ir pašvaldības organizēts un atbalstīts pasākums, kas tiek rīkots sadarbībā ar biedrību “Latvijas pirts” un Radošās dzīvesziņas biedrību “Radosme”.

Atbildīgās personas par pasākuma norisi:


Pirtnieku festivāla nolikums

Pieteikuma anketa