Otrdiena, 10. Decembris, 2019
Judīte, Guna

Novadā "salidos" netautiskie deju kolektīvi

29.04.2016

22. maijā pulksten 13:00 uz krāsainu koncertprogrammu Valgundes izglītības kultūras un sporta centrā „Avoti” ielūdz Jelgavas novada netautiskie deju kolektīvi, kas parādīs šīs sezonas darba rezultātus. Pasākumu organizē Europe Direct Informācijas centrs Jelgavā sadarbībā ar Jelgavas novada Kultūras pārvaldi.

Europe Direct Informācijas centra vadītāja Tabita Šķerberga stāsta, ka centrs savas darbības laikā ir atbalstījis dažādus novada kultūras pasākumus, bet šis šķita ļoti interesants ar daudzveidīgo un atraktīvo programmu, tādēļ ar prieku tajā iesaistās un atbalsta. Savukārt Kultūras pārvalde informē, ka citiem kolektīviem – dziedātājiem, tautas deju dejotājiem, aktieriem – skates, kas reizē ir kā atskaites punkts, jau ir aizvadītas, bet vēl nav redzēts, ko šosezon paveikuši netautiskie deju kolektīvi. Tiesa, šoreiz nolemts, ka šie kolektīvi novada iedzīvotājus iepriecinās ar koncertu un netiks vērtēti. Paredzēts, ka koncertā katrs kolektīvs iepriecinās ar diviem saviem mīļākajiem priekšnesumiem, bet līnijdejotāju un senioru kolektīvi apvienosies arī kopīgos priekšnesumos.

Koncertā piedalīsies 14 Jelgavas novada netautiskie deju kolektīvi kopā pāri par 200 dalībniekiem. Koncerta ieskaņā Europe Direct Informācijas centrs informēs gan dalībniekus, gan viesus par Eiropas Savienības valstu kultūras daudzveidību, organizēs viktorīnas, kurās ikviens viens varēs pārbaudīt savu erudīciju šajā jomā, un tad nodoties mūzikas, krāsainu tērpu un deju valdzinājumam.