+A A
Otrdiena, 29. Septembris, 2020
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis

Atklātas Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016

29.04.2016

29. un 30. aprīlī, Zemgales olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24 visi interesenti aicināti uz pasākumu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016”. Izstādes laikā iespējams apskatīt un gūt priekšstatu par visas Zemgales reģiona uzņēmējdarbības izaugsmi.

Pasākumam  pieteikušies 186 dalībnieku no visa Zemgales reģiona, kuri prezentē savu produkciju un piedāvātos pakalpojumus. Kultūras programmas ietvaros apmeklētājus priecē reģiona muzikālo grupu uzstāšanās. Neaizmirstamu pievienoto vērtību sniegs Zemgales reģiona tautas tērpu parāde un modes skate “Zemgales mode laikmetu griežos”, kuras laikā varēs apskatīt reģiona modes īpatnības un tās vēstures attīstību, kā arī unikālais frizūru šovs “Elegantā mistērija”. Kā viens no spilgtākajiem notikumiem būs konditoru konkursa “Zemgales skaistākā torte” noslēgums Normunda Skauģa un Ilzes Briedes vadībā.

Savukārt, sadarbībā ar laikrakstu “Dienas Bizness” norisināsies Biznesa iespēju forums, kura laikā notiks lekcijas un diskusijas tādos aktuālos tematos kā būvniecība, enerģētika un nekustamā īpašuma apsaimniekošana, ārējo tirgu aktualitātes un dažādu valstu eksporta priekšnoteikumi, finanšu instrumenti uzņēmējdarbības attīstībai. Forumu vadīs kompetenti jomas speciālisti ar bagātīgām zināšanām aktuālākajos jautājumos, kuri ar prieku dalīsies savā pieredzē. Foruma moderators būs Dienas Bizness žurnālists Māris Ķirsons.

Abas pasākuma dienas būs iespēja iepazīties ar Zemgales reģiona skolēnu mācību uzņēmumu produkciju, kā arī piedalīties “Latvijas labuma” degustācijās un radošajās darbnīcas, kurās tiks rīkotas meistarklases ar vietējo saimniecību un pašmāju iegūtām izejvielām. Pasākuma organizatori ir parūpējušies, lai ikviens apmeklētājs būtu apmierināts, tādēļ būs atvērta  Zemgales alus sēta, mazos apmeklētājus priecēs piepūšamās atrakcijas un “Trušu pilsētiņa”, savukārt brašajiem tiks piedāvāta iespēja apskatīt NBS bruņutehniku.

Izstādi rīko Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Jelgavas pilsēta sadarbībā ar Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju un AS Latvijas Gāze. Pasākuma ieeja ir bezmaksas.

Pasākuma afiša

Uzņēmējdienas Zemgalē 2016