Piektdiena, 15. Novembris, 2019
Undīne, Leopolds, Unda

Iedzīvotāji aicināti iesniegt iniciatīvu Latvijas valsts simtgades svētkiem

27.05.2016

Tuvojas Latvijas valsts simtgade, kuru svinēsim 2018. gadā. Svētku programmu paredzēts īstenot 5 gadu periodā - no 2017. līdz 2021. gadam, godinot visus ar Latvijas valsts izveidi saistītos notikumus.

Latvijas valsts simtgades svinību veiksmes atslēga ir Latvijas cilvēku līdzdalība, līdzdarbība un pašiniciatīva svētku veidošanā un īstenošanā. Tāpēc ikviens tiek aicināts domāt par sevi kā būtisku valsts daļu, sniedzot savu ieguldījumu Latvijas simtgades svētku radīšanā savā pagastā un novadā!

Aicinām ikvienu Jelgavas novada iedzīvotāju iesniegt savu ideju vai ieceri, kā skaistāk, simboliskāk, emocionālāk, sirdssiltāk organizēt kopējo svētku notikumu. Ja Jums ir radošs piedāvājums, patriotiska iniciatīva vai vienkārši laba doma, kā pagastā vai novadā papildināt svētku programmu, aicinām līdz 10. jūnijam šo ierosinājumu aprakstīt un iesniegt papīra formātā jebkurā Jelgavas novada pagasta pārvaldē vai novada pašvaldības administrācijas sekretariātā.

Lai rosinātu idejas, izsver sevī jautājumus:
  • Kādi varētu būt pasākumi Jelgavas novadā par godu Latvijas simtgadei?
  • Kādi varētu būt pasākumi pagastā par godu Latvijas simtgadei?
  • Kādu paliekošu dāvanu Latvijai svētkos varētu sagādāt Jelgavas novada iedzīvotāji katrs savā pagastā?
  • Kādu savu personīgo ieguldījumu varu piedāvāt svētku tapšanā?

Idejas pieteikums ŠEIT