Ceturtdiena, 14. Novembris, 2019
Fricis, Vikentijs

Valgundē "salido" novada netautiskie deju kolektīvi

27.05.2016

22. maijā pulksten 13:00 uz krāsainu koncertprogrammu Valgundes izglītības kultūras un sporta centrā „Avoti” Jelgavas novada netautiskie deju kolektīvi rādīja šīs sezonas darba rezultātus. Pasākumu organizēja Europe Direct Informācijas centrs Jelgavā sadarbībā ar Jelgavas novada Kultūras pārvaldi.

Europe Direct Informācijas centra vadītāja Tabita Šķerberga stāsta, ka centrs savas darbības laikā ir atbalstījis dažādus novada kultūras pasākumus, bet šis šķita ļoti interesants ar daudzveidīgo un atraktīvo programmu, tādēļ ar prieku tajā iesaistās un atbalsta. Savukārt Kultūras pārvalde informē, ka citiem kolektīviem – dziedātājiem, tautas deju dejotājiem, aktieriem – skates, kas reizē ir kā atskaites punkts, jau ir aizvadītas, bet vēl nav redzēts, ko šosezon paveikuši netautiskie deju kolektīvi. Tiesa, šoreiz nolemts, ka šie kolektīvi novada iedzīvotājus iepriecinās ar koncertu un netiks vērtēti. Koncertā katrs kolektīvs iepriecināja ar diviem saviem mīļākajiem priekšnesumiem, bet līnijdejotāju un senioru kolektīvi apvienojās arī kopīgos priekšnesumos.

Koncertā piedalījās 14 Jelgavas novada netautiskie deju kolektīvi kopā pāri par 200 dalībniekiem. Koncerta ieskaņā Europe Direct Informācijas centrs informēja gan dalībniekus, gan viesus par Eiropas Savienības valstu kultūras daudzveidību, organizēja viktorīnas, kurās ikviens viens varēs pārbaudīt savu erudīciju šajā jomā, un tad nodoties mūzikas, krāsainu tērpu un deju valdzinājumam.

Valgundē "salido" novada netautiskie deju kolektīvi