Pirmdiena, 18. Novembris, 2019
Doloresa, Aleksandrs

Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikties Jelgavas novada svētku tirdziņam

01.06.2016

Jelgavas novada pašvaldība aicina dažādu amatu pratējus - mājražotājus un amatniekus no Jelgavas novada, Jelgavas pilsētas un apkārtējiem novadiem pieteikt savu dalību amatnieku tirdziņā, kurš norisināsies Jelgavas novada svētku laikā 2.jūlijā, no plkst. 11.00 – 18.00 Elejas muižas parkā.

Ar lustīgu svētku programmu visas dienas garumā Jelgavas novada svētku tirdziņš ir kļuvis par iecienītu notikumu gan apmeklētāju, gan pašu tirgotāju vidū. Šogad aicinām amatniekus un mājražotājus ne tikai tirgoties ar saviem meistarstiķiem, bet arī demonstrēt savas amata prasmes, iesaistot apmeklētājus dažādu arodu apguvē, kā arī veidot svētkiem atbilstošu tirdzniecības vietas noformējumu.

Amatnieku un mājražotāju tirdziņš 2016.gada 2.jūlijā apmeklētājiem būs pieejams visas dienas garumā, no pulksten 11.00 līdz 18.00.

Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikt savu dalību tirdziņam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu līdz 2016.gada 17.jūnijam (ieskaitot) un nosūtīt to uz e-pastu: dome@jelgavasnovads.lv vai sanda.lakutijevska@jelgavasnovads.lv.

Atbilstoši svētku nolikumam, tirgošanās ar rūpnieciski ražotām plaša patēriņa precēm netiks akceptēta.

Pieteikuma anketa

Papildus informācijai: