Trešdiena, 20. Novembris, 2019
Anda, Andīna

Aicina pieteikties dalībai Metāla svētkos Jelgavā

16.06.2016

Šī gada 10. septembrī Jelgavā no plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks jau par tradīciju kļuvušie „Metāla svētki”, kuru tēma šogad ir „METĀLA PĒDAS”.

Dalībai svētkos aicina pieteikties uzņēmējus, amatniekus, augstskolas, koledžas, vidējās profesionālās izglītības iestādes, interešu izglītības iestādes, jaunrades centrus - visus, kuri vēlas popularizēt  metālapstrādes nozari un tās profesijas, inženierzinātnes un  bērnu un jauniešu tehnisko jaunradi.

Aicinām atstāt savas METĀLA PĒDAS 2016.gada Metāla svētkos: Izglītībai! Karjerai! Atpūtai!

Metālapstrādes uzņēmumiem un amatniekiem piedāvājam lielisku iespēju reklamēt savu uzņēmumu un piedāvājumu  –  visu no metāla – no rotaslietām  līdz  apjomīgām konstrukcijām, tehnikai, veciem un jauniem spēkratiem, darba galdiem, instrumentiem, izejvielām un materiāliem, lai svētku apmeklētājiem dotu iespēju iepazīties ar metāla plašo pielietojumu mūsu dzīvē un nozarei nepieciešamajām profesionālajām prasmēm.

Metināšanas profesionāļus aicinām pieteikties metinātāju konkursam, kurā parādīt savas metinātāja profesionālās prasmes un izcīnīt vērtīgas balvas.

Izglītības iestādes un jaunrades centrus aicinām popularizēt savu izglītības piedāvājumu un jauniešu karjeras iespējas inženierzinātņu profesijās, kā arī radīt konstruēšanas un eksperimentu prieku.

Aicinām svētkos piedalīties Jelgavas pašvaldības iestādes un uzņēmums, lai atstātu savas Metāla pēdas metālapstrādes tradīcijām bagātās pilsētas svētkos.

Pasākumu organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības pieaugušo izglītības iestāde „Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs” un  Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Kultūra” sadarbībā ar Mašīnbūves un Metālapstrādes Rūpniecības asociāciju.

Dalība svētkos bez maksas.

Dalībniekus lūdzam pieteikties līdz 4. jūlijam. Informācija un pieteikšanās: