Piektdiena, 17. Novembris, 2017
Uga, Hugo, Uģis

Novada svētku nedēļā godinās novada jaundzimušos

17.06.2016

Pēc “Līgo” svētkiem, aizsākot novada svētku pasākumus, ar svinīgu un muzikālu sveicienu plānots tradicionālais pasākumu cikls – jaundzimušo sveikšana. 28. un 30. jūnijā pašvaldībā suminās pirmajā pusgadā dzimušos bērniņus. Pavisam pašvaldības piemiņas velti - sudraba monētu ar bērna pēdiņu nospiedumu un tekstu „Nes Jelgavas novadu pasaulē” aversā un Jelgavas novada ģerboni monētas reversā saņems 123 mazuļi.

Tradicionālajā jaundzimušo sveikšanā, kas šogad noritēs jau piekto gadu, Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune godinās tos mazuļus, kas nākuši pasaulē no 1. janvāra un reģistrēti līdz “Līgo” svētkiem. Jāteic, ka šogad 1. pusgadā visvairāk bērniņi piedzimuši Elejā un Jaunsvirlaukā, abos pagastos katrā pa 16 mazuļiem. Šoreiz jaundzimušo sveikšana notiks divās dienās – kopumā sešos pagastos.

Plānotie pasākumi:

28. jūnijā:

Plkst. 10:00 Glūdā, Nākotnes kultūras namā;

Plkst. 13:00 Svētē, Jēkabnieku tautas namā;

Plkst. 15:30 Valgundē, IKSC “Avoti”.

30. jūnijā:

10:00 Sesavā, Bērvircavas tautas namā;

13:00 Vircavā, Vircavas tautas namā;

15:30 Jaunsvirlaukā, IKSC “Līdumi”.

Kā jau ierasts arī šoreiz svinīgā monētu pasniegšana sekos pēc koncerta un muzikālās daļas, bet pēc tam katrai ģimenei būs iespēja nofotografēties, uz vietas saņemot arī fotogrāfijas.