Ceturtdiena, 17. Jūnijs, 2021
Artis, Artūrs

Aizvadīti Sesavas pagasta svētki

18.07.2016

Krāsaini un pasākumiem bagāti 16. jūlijā Jelgavas novada Sesavas pagastā tika aizvadīti pirmie pagasta svētki. Svētku organizatori bija sagatavojuši plašu programmu gan lieliem, gan maziem. Dienas gaitā visi varēja piedalīties radošās nodarbībās, veidot Sesavas pagasta kontūru ziedu kompozīcijā, ņemt dalību konkursos, vērot koncertu, apmeklēt mājražotāju tirdziņu un piedalīties svētku gājienā. Svētki noslēdzās ar koncertu un zaļumballi.

Sesavnieki 16. jūlijā aicināja ciemos gan pašmāju ļaudis, gan bijušos pagasta iedzīvotājus, gan kaimiņu pagastus, kā arī tos, kuri vēl nekad nav bijuši Sesavā. Svētku programma sākās no rīta plkst. 11:00 un turpinājās līdz pat 3:00 naktī.

Svētku svinīgās uzrunas laikā Sesavas parkā Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune pasniedza pagasta pārvaldniekam Aigaram Krastiņam jauna mikroautobusa atslēgas pagasta darba vajadzībām.

Atgādinājumam. Sekojot autoparka atjaunošanas plānam un ik gadus pakāpeniski veicot zināmu autovienību nomaiņu, Jelgavas novada pašvaldība šajā gadā savu funkciju nodrošināšanai iegādājās 11 transportlīdzekļus - trīs 8+1 mikroautobusus un astoņas pilnpiedziņas jeb vieglās pasažieru automašīnas. Automašīnas plānotas gan pārvadājumiem pagastos, gan Pašvaldības policijai un administrācijas vajadzībām – galvenokārt tās kalpos kā esošo automašīnu nomaiņa. Trīs 8+1 – vietīgie transportlīdzekļi plānoti Kalnciema, Līvbērzes un Sesavas pagastu pārvaldēm. Sesavas pagasta pārvalde kā pirmais no pagastiem saņēma mikroautobusu lietošanai, kam sekos Kalnciema un Līvbērzes pagasti.

Vairāk informācijas par svētku programmu