Svētdiena, 19. Novembris, 2017
Liza, Līze, Elizabete, Betija

Jaunsvirlaukas pagastā ar uzņēmēju atbalstu atjaunota autobusu pietura

18.07.2016

Jelgavas novadā Jaunsvirlaukas pagastā ar uzņēmēju finansiālu un praktisku atbalstu atjaunota Kārniņu ciemā pagastam piederoša autopietura, kas atrodas pašā ciemata centrā pie dīķa.

Jaunsvirlaukas pagasta Kārniņu ciema centrā atrodas pietura “Kārniņi”, kura pagājušajā nedēļā atguva jaunu izskatu. Pateicoties Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldes un uzņēmēja Modra Jansona, kā arī būvuzņēmēja Ērika Piļkas veiksmīgajai sadarbībai autopieturai uzlikts jauns dakstiņu jumts, kā arī novietots jauns soliņš.

Uzņēmējs Modris Jansons parūpējās par materiālu sagatavošanu autopieturai un piesaistīja profesionālu jumiķi, savukārt būvuzņēmējs Ēriks Piļka (SIA “RCK II”) pieturas mūra atlikumu sagatavoja jumta konstrukcijas izbūvēšanai. Jaunsvirlaukas pagasta pārvalde parūpējās par jauna soliņa izbūvi un koordinēja kopīgās ieceres veiksmīgu īstenošanu.