Sestdiena, 18. Novembris, 2017
Doloresa, Aleksandrs

Aicina pieteikt dalībniekus vecmāmiņu un vectētiņu konkursam

29.07.2016

No 1. augusta Jelgavas novada mazbērniem un mazmazbērniem ir iespēja pieteikt savu aktīvo, gudro, sirsnīgo un mīļo vecmāmiņu un vectētiņu konkursam „Sirdsgudrā vecmāmiņa/sirdsgudrais vectētiņš Jelgavas novadā 2016”. To organizē Europe Direct informācijas centrs sadarbībā ar Jelgavas novada Labklājības pārvaldi un novada Senioru biedrību, lai veicinātu starppaaudžu pieredzes apmaiņu, ģimenisku saišu stiprināšanu, dzimtas kultūras vērtību nodošanu un jaunākās paaudzes ciešāku emocionālo sasaisti ar vecvecāku nodotās pieredzes novērtējumu.

Konkursā aicināts piedalīties ikviens Jelgavas novada iedzīvotājs vecumā no 8 līdz 35 gadiem, kas ieinteresēts godināt savu vecvecāku sniegto pieredzi un garīgo devumu personības izaugsmē, iesūtot savu pieteikumu par vecvecāku devumu. Konkurss paredz apkopot bērnu, mazbērnu vai mazmazbērnu gatavotu un iesūtītu vai nodotu pieteikumu apkopojumu. Pieteikumam saturiski jāatklāj vecmammas vai vectēva unikālā pieredze, iemācītās prasmes, dzīves gudrība vai padoms dzīvei un ikdienai, kas ģimenes jaunākajiem locekļiem ir kalpojusi kā sirdsgudra pamācība dzīves ceļā. Aprakstā var iekļaut arī izklāstu, kā šis padoms vai pamācība noderējusi vai palīdzējusi kādā no dzīves situācijām.

Pieteikumus var iesniegt līdz pat 30. septembrim pieteiktā seniora dzīvesvietas pagasta pārvaldē vai sūtot pa e-pastu inta.savicka@jelgavasnovads.lv. Pieteikumā jābūt minētam arī pieteicēja vārdam, uzvārdam, dzīvesvietai, tālruņa numuram, kā arī jābūt precīzi minētam nominētā seniora vārdam, uzvārdam, dzīvesvietai un tālruņa numuram.

Katra pagasta pārvalde izvirzīs savu pretendentu konkursa finālam. Plānots, ka svinīgā godināšana, kuras laikā visiem nominantiem tiks piešķirtas arī naudas balvas (30 euro no Europe Direct projekta līdzekļiem un 30 euro no Jelgavas novada pašvaldības) notiks 2. decembrī pulksten 12:00 Līvbērzes kultūras namā.

Konkursa nolikums