Trešdiena, 11. Decembris, 2019
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Jelgavas jahtkluba organizētā regate "Nimfas Kauss 2016"

23.08.2016

Laikā no 20.-21. augustam Jelgavas jahtklubs Lielupē rīkoja regati no Jelgavas uz Kalnciemu. Regates garums sasniedza gandrīz 19 km. Regate notika četros posmos, un dalībnieki sacentās par jahtas “Nimfa” kausu, bet Kalnciema posma uzvarētāji ieguva uzņēmuma “Eco Lead” sarūpēto Kalnciema kausu.

Kalnciema regatei starts tika dots sestdien, 20.jūnijā, plkst. 12:00 pie Jelgavas pils. Pirmais starpfinišs bija pēc 9 km - pretī Svētes upes ietekai Lielupē. Pēc tam, līdz ar starta šāvienu, visas jahtas devās nepilnus 10 km garajā otrajā posmā, un otrais starpfinišs bija jau Kalnciemā, pretim veikalam “Aibe”.
Trešā posma starts notika jau nākamajā dienā, svētdien, 21.augustā plkst. 12:00. Trešā posma finišs tika noteikts pretī Svētes upes ietekai Lielupē, bet ceturtā posma finišs Jelgavā, pretim Jelgavas jahtklubam.

Distances: Jelgava–Svēte (9km-4,8nm), Svēte– Kalnciems (9,8km-5,2nm), Kalnciems – Svēte (9,8km-5,2nm), Svēte – Jelgava (9km-4,8nm) ar kopējo veicamo attālumu 20 jūras jūdzes.
Starpfiniši:

• Svētes upes ieteka Lielupē – 1.finišs
  • Veikals „AIBE” Kalnciemā  – 2.finišs

1. posma uzvarētāji jahta “Pingvīns”, kapteinis Aivars Āboliņš un matrozis Ilze Mētere, iegūva uzņēmuma «Eco Lead» sarūpēto Kalnciema kausu.

2. posms (21. augusts) – starts no Kalnciema un gala finišs Jelgavā.
Starpfiniši:

Svētes upes ieteka Lielupē – 3.finišs
Jelgavas jahtklubs – 4.finišs

Pēc 4 posmu rezultātiem tika noteikti rezultāti un apbalvošanas ceremonija notika Jelgavas jahtklubā.

Kopvērtējums:

• 1.vieta jahtai “NORD” (Aleksandrs Jakovļevs, Valērijs Vahmjanins, Valentīns Ivanovs);
  • 2.vieta jahtai “Pingvīns” (Aivars Āboliņš, Ilze Mētere);
  • 3.vieta jahtai “HELENA” (Viktors Jakovļevs, Elina Jakovļeva, Aleksandrs Andrjunas);
  • 4.vieta jahtai “Klio” (Romans Semjonovs);
  • 5.vieta jahtai “Nika” (Aleksandrs Jakovļevs, Artūrs Kislakovskis, Danils Vahmjaņins, Vitālijs Burča);
  • 6.vieta jahtai “Viking” (Sergejs Vasiļjevs, Mihails Ivanovs);
  • 7.vieta jahtai “Fin” (Vjačeslavs, Jelizaveta, Semjons Solovjovi);
  • 8.vieta jahtai “Enri”(Vladimirs, Edgars, Vladislavs Mihailovi).

Kontaktpersona "Jelgavas Jahtklubā": Aleksandrs Jakovļevs, mob. 29242520, info@jjk.lv
Kontaktpersona Kalnciemā: Valentīns Toleiķis, mob. 26594201

Regate "Nimfas Kauss 2016"

Jau otro gadu jahtas „NIMFA” kauss notika 20. un 21.augustā. Regate risinās no Jelgavas līdz Kalnciemam un atpakaļ.

Foto: Inese Ulmane