Pirmdiena, 11. Decembris, 2017
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Šodien staļinisma un nacisma upuru piemiņas pasākums Svētbirzī

23.08.2016

Šodien -  23. augustā, pulksten 14:00  Svētbirzī notiks piemiņas pasākums staļinisma un nacisma upuru piemiņai, piedaloties gan represētajām personām, gan Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada vadībai.

Šogad aprit 77 gadi kopš Molotova–Rībentropa pakta parakstīšanas, sadalot PSRS un Vācijas ietekmes sfēras Austrumeiropā. Tāpat šī diena iezīmē 27. gadskārtu Baltijas ceļam 1989. gada 23. augustā, kad apmēram divi miljoni cilvēku sastājās dzīvā “ķēdē”, caurvijot trīs Baltijas valstis,  tādējādi simboliski atspoguļojot triju valstu vienotību.

Plānots, ka dalībnieki pēc piemiņas pasākuma sporta kompleksa "Zemgale" kafejnīcā varēs uzkavēties kopīgās sarunās un atmiņās. Piemiņas pasākumu aicināts apmeklēt ikviens interesents.