Pirmdiena, 17. Maijs, 2021
Umberts, Herberts, Dailis

Tirgotājus aicina pieteikties Ražas svētku gadatirgum līdz 28. septembrim

13.09.2016

Nobriestot un nogatavojoties ķirbjiem, ir laiks Ražas tirdziņam, ko Jelgavas novada pašvaldība ik gadus organizē sadarbībā ar SIA “Viesu līči”, - arī šogad tas plānots sestdienā - 1. oktobrī no plkst. 10:00 līdz 15:00 pie kafejnīcas «Zemnieka cienasts»  Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā.

Tad nu visi aicināti iegādāties rudens veltes, sīpolu vai ķiploku krājumus ziemai, krāšņus mārtiņrožu stādus vai rudens ābolus, kā arī grozus un pinumus, kur to visu glabāt. Turpat būs iespēja baudīt lustīgu mūziku un izkustēties brīvā dabā.

Jelgavas novada un tuvējās apkārtnes amatnieki, zemnieki un mājražotāji, aicinām pieteikties dalībai ražas tirdziņā, aizpildot pieteikuma veidlapu un nosūtot to Uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītājai Sandai Lakutijevskai uz e-pastu: sanda.lakutijevska@jelgavasnovads.lv līdz 28. septembrim, norādot piedāvāto produkciju un kontaktinformāciju, kā arī elektrības pieslēguma nepieciešamību.

Dalība tirdziņā bez maksas! Tiesa gan, tirdzniecības vietas aprīkojums jānodrošina pašiem! Papildus informācija par tirdzniecības organizēšanu pieejama pa tālruni: 63048487 vai e-pastu sanda.lakutijevska@jelgavasnovads.l,

 

Tirgotāja pieteikuma anketa