Pirmdiena, 12. Aprīlis, 2021
Jūlijs, Ainis

Apmācību seminārs Pasaules tūrisma dienā Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem

06.09.2016

2016.gadā Jelgavā un apkārtnē apmeklētājiem durvis vērušas daudzas saimniecības un mājražotāji, kas aicina iepazīt dzīvi laukos un piedāvā vietējo produktu degustācijas. Tas parāda, ka mums ir uzņēmīgi un radoši saimnieki, kas labprāt dalās pieredzē un gūst papildus ieņēmumus no sava darba vai hobija. Kāds ir mūsu piedāvājums uz kopējā Latvijas fona? Kā uzlabot un pilnveidot esošo piedāvājumu? Kādi ir secinājumi no aizvadītās sezonas, ko varam mācīties nākamajam gadam? Mēģināsim rast atbildes Pasaules tūrisma dienā, 27.septembrī, lauku sētā “Caunītes” kopā ar Latvijas lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” ekspertu Juri Smaļinski un citiem saimniekiem, degustēsim vietējo produkciju un atzīmēsim Pasaules tūrisma dienu.

Norises datums: 2016.gada 27.septembris
Norises vieta: Lauku sēta latviskām tradīcijām “Caunītes”, Ozolnieku novads, Cenu pagasts

Dienas kārtība šeit

Dalība Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem bez maksas. Pieteikšanās līdz 22.septembrim, aizpildot pieteikumu šeit.

Vairāk informācijas pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv