Ceturtdiena, 6. Maijs, 2021
Didzis, Gaidis

Sestdien - 1. oktobrī gan lieli, gan mazi aicināti uz ražas tirgu pie kafejnīcas “Zemnieka cienasts”

27.09.2016

Sestdien - 1.oktobrī no plkst. 10:00 līdz 15:00  Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Viesu līči” aicina gan lielus, gan mazus uz lustīgu andeli un ražas svētku ieskandināšanu pie kafejnīcas “Zemnieka cienasts”( Rīgas – Šauļu šosejas (A8) 43km).

Rudens ražas svētki ir tradicionāls pasākums, kas iezīmē rudens sezonas sākšanos. Kad dārza darbi apdarīti un sēņu grozi pielasīti,  zemnieki no laukiem un druvām ved mājās dabas veltes. Pulcējas kopā, lai viens otra izaudzēto aplūkotu, iemainītu vai ko gardu iegādātos garajai ziemai.

Ar svinīgu uzrunu un jestru deju soli Ražas svētku pasākums tiks atklāts plkst. 11:00.

Līdz pat plkst. 15:00 svētkos varēs apskatīt, nobaudīt un iegādāties tīrumos un laukos izaudzēto, pļavās ievākto, pudelēs un burkās iepildīto, kā arī amatnieku grebto, virpoto, ēvelēto un rokdarbnieču adīto, tamborēto, pērļoto vai kā citādi cakoto.

Kā jau katru gadu, arī šogad īpaši ir padomāts par mazajiem apmeklētājiem – būs iespēja darboties radošajās darbnīcās un iegūt veselīgas un gardas balviņas, izbraukt ar traktorvilcieniņu  „Jautrā  slieka”, doties izjādē ar zirgiem un apskatīt īpaši mazajiem apmeklētājiem izveidotu trušu sētu.

Par lustīgu Ražas svētku gadatirgus noskaņu gādās gan lieli, gan mazi mākslinieki, kuri no plkst. 11:15 līdz pat gadatirgus beigām apmeklētājus priecēs ar skanīgām un lustīgām dejām un dziesmām.

Programma:

10:00 – 15:00 rudens andele
11:00 – Ražas svētku gadatirgus atklāšana
11:15 – Tautas deju kolektīvs “Lielupe”
12:00 – Folkloras kopa “Naburdzīte”
12:50 – Bērnu popgrupa “Noslēpums”
13:50 – Grupa “Tirkizband”
14:30 – Līnijdeju kolektīvs “Rainbow”

Pasākumu vadīs Uldis Timma

Uz tikšanos jau 1.oktobrī!

Ieejas bez maksas!

Grupa Tirkizband un popgrupa Noslēpums aicina uz ražas svētkiem!