Otrdiena, 22. Jūnijs, 2021
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Pirmo "Staļģenes Ziemassvētku kausu" tenisa turnīrā iegūst "jaunība"

19.12.2016

Jaunsvirlaukas pagasta atklātajā tenisa turnīrā “Staļģenes Ziemassvētku kauss 2016”, kurā izspēles notika no Valsts svētkiem novembrī līdz 17. decembrim, noskaidroti labākie spēlētāji un, ņemot vērā tenisa spēles interesentu atsaucību, panākta vienošanās par turpmāko turnīru organizēšanu.

Pēc nolikuma publicēšanas interesi par dalību turnīrā izrādīja vismaz divi duči abu dzimumu tenisa spēles cienītāju no Jelgavas un novada. Par savu prasmju pārbaudi turnīrā izlēma astoņi vīru kārtas pārstāvji visai plašā spēka brieduma diapazonā -  no 25 līdz 60 gadiem. Vienspēļu  grafiks bija sastādīts pēc “-2” sistēmas, kas katram dalībniekam deva iespēju turnīru turpināt arī pēc viena zaudējuma, beigās noskaidrojot trīs labākos dalībniekus.

Turnīra laikā pavisam izspēlēti 14 mači. Finālspēlē uzvarēja un pirmo “Staļģenes Ziemassvētku kausu” ieguva Valērijs Redjko, Jelgavas un novada sporta cienītāju vidū labi pazīstams futbolists, FK “Jelgava” pamatsastāva spēlētājs, bijušais kluba kapteinis un arī Latvijas futbola izlases dalībnieks. Otro un trešo vietu izcīnīja Jaunsvirlaukas pagasta un Jelgavas novada  pašvaldības darbinieki Ilmārs Randers un Aleksandrs Petrovs.

Organizatori plāno, ka nākamais tenisa turnīrs Staļģenes sporta zālē varētu notikt 2017. gada pavasarī – ap Lieldienu laiku.

Tenisa turnīrs - "Staļģenes Ziemassvētku kauss"