+A A
Trešdiena, 21. Oktobris, 2020
Severīns, Urzula

Apstiprina jauno Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldes vadītāju

28.12.2016

Sākot ar 17.janvāri, Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldē darbu uzsāks jauna pagasta pārvaldes vadītāja  – Iveta Strēlniece. Šodien - 28. decembra novada domes sēdē deputāti izskatīja kandidatūras atbilstību ieņemamajam amatam un vienbalsīgi to atbalstīja. Kopš 9. decembra, kad līdzšinējā pagasta pārvaldes vadītāja Solveiga Arnīte uzrakstīja atlūgumu, Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldi amatu apvienošanas kārtībā vadīja Vircavas pagasta pārvaldes vadītāja Rita Borščevska.

Kā vadītājai Ivetai Strēlniecei ir  teju 10 gadu darba pieredze. Līdz šim viņa vadījusi Ozolnieku novada Bāriņtiesu, iepriekš arī Sidrabenes pagastā strādājusi kā bāriņtiesas priekšsēdētāja. Lielākais I. Strēlnieces darba mūžs ir aizritējis bērnu aprūpes un ģimenes lietu jomās. Viņa arī strādājusi kā inspektore gan Bērnu un ģimenes lietu ministrijā, gan arī Jelgavas pašvaldības policijā, Bērnu un jaunatnes lietu nodaļā.

Pilnveidojot sevi un savas zināšanas, līdztekus specialitātei – sākumskolas skolotāja, ko ieguva 2000. gadā Daugavpils pedagoģiskajā universitātē, I.Strēlniece ieguvusi arī juristkonsultanta kvalifikāciju Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, kā arī maģistra grādu privāttiesībās un jurista kvalifikācijā.

Izvēle par labu jaunajai pagasta pārvaldes vadītājai veikta, ņemot vērā viņas iniciatīvu mainīt darba jomu un pieņemt jaunus izaicinājumus, turklāt viņas lielais darba stāžs tik nopietnā jomā kā Bāriņtiesa apliecina, ka kandidāte ir profesionāle ar augstu atbildības sajūtu. I. Strēlniece apgalvo, ka uz Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldes vadītājas amatu viņu pamudināja kandidēt cilvēku uzticība viņas spēkiem un pašas vēlme paveikt lielus darbus un darīt vairāk labu plašākām iedzīvotāju grupām.

“Šis ir saspringts laiks un uzsākt darbu citā vidē nenoliedzami rada manāmu satraukumu. Ir jāiepazīstina apkārtējie cilvēki ar sevi, ar manu darba stilu, jāiepazīstas ar kolektīvu, jaunajiem pienākumiem, un jāizzina situācija ne tikai Jaunsvirlaukas pagastā, bet Jelgavas novadā kopumā. Uzskatu, ka līdz šim iegūtā profesionālā pieredze man ļaus sevi pierādīt jaunajā amatā. Bāriņtiesas darbs ir attīstījis spēju konstruktīvi meklēt risinājumus. Visa līdzšinējā darba pieredze balstīta arī uz kvalitatīvu, augstu saskarsmes kultūru,” stāsta I. Strēlniece.

Jāatgādina, ka jauns Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldes vadītājs tika meklēts, jo līdzšinējā vadītāja Solveiga Arnīte iesniedza domei iesniegumu par viņas atbrīvošanu no amata pēc pašas vēlēšanās. S. Arnīte pārvaldes vadītājas amatā nostrādāja septiņus gadus.

Jaunā pagasta pārvaldes vadītāja pienākumus sāks pildīt ar 2017. gada 17. janvāri.