Piektdiena, 25. Jūnijs, 2021
Maiga, Milija

Kaigu pasta nodaļa Kalnciemā – jaunās pagaidu telpās

05.01.2017

No 2017. gada 17. janvāra Kaigu pasta nodaļa savus apmeklētājus gaidīs jaunās pagaidu telpās Lielajā ielā 11, Kalnciemā, Kalnciema pagastā, Jelgavas novadā. Pārvietošana uz citām telpām saistīta ar pašreizējās nodaļas ēkas renovācijas darbiem,  kas jau drīzumā tiks uzsākti Draudzības ielā 3. Pasta nodaļa iepriekšējā atrašanās vietā atgriezīsies pēc ēkas renovācijas beigām, ko patlaban prognozē aptuveni divu gadu garumā.

Pasta nodaļas jaunā pagaidu atrašanās vieta atrodas netālu no esošās nodaļas telpām, tāpēc pārmaiņas klientu ērtības kopumā neietekmēs. Pasta pakalpojumus nodaļas jaunajās telpās varēs saņemt ierastajā laikā darbadienās no plkst. 7 līdz 15. Kaigu pasta nodaļu iespējams sazvanīt pa līdzšinējiem tālruņa numuriem 63069148 vai 25700113.

Jaunajās pasta nodaļas telpās, tāpat kā līdz šim, klienti varēs saņemt visus pasta pakalpojumus un arī citus pakalpojumus, kurus nodrošina Latvijas Pasts, tajā skaitā preses izdevumu abonēšanu, vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšanu un nosūtīšanu, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksu, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksu, komercpreču iegādi u.tml.

Jebkuram reģiona iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā, ja ir grūtības nokļūt uz pasta nodaļu. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, pastmarku un aplokšņu iegādi, pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, preses izdevumu abonēšanu, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, iemaksu veikšanu PNS kontā u.c. Pastnieka pakalpojumus Kaigu teritorijas klientiem savā dzīvesvietā iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 63069148 vai 25700113.

Par gaidāmajām pasta nodaļas atrašanās vietas izmaiņām Latvijas Pasts savus klientus jau laikus ir informējis, izvietojot paziņojumu līdzšinējās pasta nodaļas telpās. Kalnciema iedzīvotāji par šīm izmaiņām papildus tiks informēti pēc 9. janvāra, ievietojot informatīvus paziņojumus katra iedzīvotāja pastkastītē.