Pirmdiena, 18. Novembris, 2019
Doloresa, Aleksandrs

Iespēja pieteikties konkursam "Drošākais uzņēmuma autoparks 2016"

09.01.2017

Ja Jūsu uzņēmuma autoparkā ir vismaz 10 spēkrati un Jūs esat gatavi sevi izaicināt, lai noskaidrotu, cik prasmīgi protat pārvaldīt savu autoparku, rūpējoties gan par darbinieku prasmēm un zināšanām, gan kopējo satiksmes drošību, aicinām pieteikties BALTA gada balvai “DROŠĀKAIS UZŅĒMUMA AUTOPARKS 2016”.

Kāds ir Jūsu ieguvums piedaloties konkursā?

• Zelta, Sudraba vai Bronzas godalga kā atzinība par uzņēmuma sasniegtajiem rezultātiem droša autoparka pārvaldīšanā. Kategorija tiks piešķirta, balstoties uz konkursa rezultātiem, un šo apbalvojumu saņems visi 2. kārtas dalībnieki;
  • Individuāls ekspertu vērtējums par uzņēmuma autoparka drošību un efektivitāti visiem;
  • 2. kārtas dalībniekiem;
  • Iespēja apmeklēt balvu pasniegšanas ceremoniju un praktisku semināru ar atzītu vietējo un ārvalstu ekspertu dalību, kuri sniegs padomus, kā veiksmīgāk ikdienā pārvaldīt uzņēmuma autoparku;
  • Publicitāte – "Drošākais uzņēmuma autoparks" tops tiks publiskots masu medijos;
  • Konkursa uzvarētājiem katrā kategorijā būs iespēja apmeklēt Volvo Trucks rūpnīcu Zviedrijā un uzzināt, kā top vieni no pasaulē drošākajiem auto.

Uzņēmumi tiks vērtēti šādās kategorijās:

• Pasažieru pārvadātāji;
  • Vietējie (Baltijas valstu) kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki;
  • Starptautiskie kravu pārvadātāji;
  • Zemāka riska autoparki.

Dalība konkursā ir bez maksas, un tajā aicināt pieteikties ikviens uzņēmums, kura īpašumā ir vismaz 10 spēkrati. Lai uzzinātu vairāk par konkursa norisi, aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu.

Lai pieteiktu dalību, aicinām aizpildīt elektronisko pieteikšanās anketu līdz 2017. gada 22. janvārim.

Konkursu organizē apdrošināšanas sabiedrība BALTA, LR Satiksmes ministrija, SIA Volvo Trucks, SIA “Circle K Latvia" un SEB Līzings.