Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Nīderlandē prezentē Jelgavas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu

18.01.2017

No 10. līdz 15.janvārim Nīderlandes pilsētā Utrehtā norisinājās starptautiskā tūrisma izstāde “Vakantiebeurs 2017”, kurā Latvijas nacionālajā stendā tūrisma piedāvājumu Zemgalē, Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā prezentēja Jelgavas reģionālā tūrisma centra (JRTC) pārstāvji.

Izstādi “Vakantiebeurs” ik gadu apmeklē aptuveni 100 tūkstoši interesentu un Nīderlandes ceļotājiem tā ir iespēja uzzināt par ceļojumu galamērķiem un aktīvās atpūtas piedāvājumiem no visas pasaules. Šogad izstādē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departaments organizēja Latvijas nacionālo stendu, kurā tūrisma piedāvājumu Zemgalē, Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā prezentēja JRTC pārstāvji.

Nīderlandes iedzīvotāji ir aktīvi ceļotāji, kas savos atvaļinājumu maršrutos plāno visu trīs Baltijas valstu apmeklējumu, ceļotāji izstādē interesējās par Latvijas un Zemgales apskates vietām, velomaršrutiem, nakšņošanas un transporta iespējām, kā arī par laika apstākļiem vasaras mēnešos. Izstādes apmeklētājiem bija pieejami Zemgales un Jelgavas apkārtnes tūrisma materiāli – brošūras, ceļveži, velomaršrutu kartes un Jelgavas tūrisma avīze. Nīderlandes ceļotāji ir aktīvi velotūristi, tāpēc liela interese tika izrādīta par velomaršrutu kartēm un brošūrām.

Izstādes apmeklētāji pozitīvi vērtēja JRTC izdoto ceļvedi “Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads 2017”, kurā ar mobilo lietotni “Overly” nodrošināta papildinātās realitātes tehnoloģija. Interesentiem tika piedāvāta iespēja skenēt ceļveža fotogrāfijas ar mobilo lietotni, lai tās atdzīvotos viedierīču ekrānos un sniegtu iespēju noskatīties video materiālus par Jelgavas un apkārtnes apskates objektiem un festivāliem.

Šogad JRTC pārstāvji prezentēs tūrisma piedāvājumu starptautiskajās tūrisma izstādēs Latvijas nacionālajā stendā Berlīnē, Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada stendā Viļņā un Tallinā, kā arī Zemgales stendā izstādē “Balttour 2017”, Rīgā.

Informāciju sagatavoja Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”