Sestdiena, 15. Maijs, 2021
Sofija, Taiga, Airita, Arita

Tūrisma izstādē “Balttour 2017” prezentēts tūrisma piedāvājums

07.02.2017

No 3. līdz 5. februārim Rīgā norisinājās ikgadējā starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2017”, kur Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) prezentēja tūrisma piedāvājumu Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. 

Kā jaunums starptautiskās tūrisma izstādes laikā tika prezentēts Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada 2017.gada tūrisma ceļvedis, kurā iekļauts inovatīvs, papildinātās realitātes risinājums. Apmeklētāji ar mobilo aplikāciju “Overly” varēja skenēt ceļveža attēlus un vērot, kā tie atdzīvojas video sižetos. Kā novēroja iestādes speciālisti, šāds risinājums sniedz tūristiem plašāku informāciju par galamērķi, rada pozitīvas emocijas un vēlmi apmeklēt redzētās vietas.

JRTC stendā bija aplūkojuma īsta, 1,9 metrus augsta ledus skulptūra “Tornis”, atgādinot, ka šajā nedēļas nogalē jau 19.reizi Jelgavā norisinās pasaules mēroga ledus skulptūru festivāls. Apmeklētāji labprāt fotografējās ar izgaismoto ledus skulptūru, kā arī interesējās par festivāla programmu. Ikviens varēja piedalīties interaktīvā atmiņas spēlē “Saliec pāri Jelgavā!”, kur, atrodot 15 Jelgavas pilsētas tūrisma objektu pārus, varēja laimēt ielūgumus uz festivālu un suvenīrus no Jelgavas. Ātrākajam spēlētājam izdevās 1 minūtē un 29 sekundēs atrast visus objektu pārus.

Izstādes laikā Jelgavas un apkārtnes uzņēmēji prezentēja šī gada piedāvājumu ceļotājiem. Apmeklētāji varēja degustēt saimniecību un mājražotāju produkciju un uzzināt par iespēju apmeklēt saimniecības un ražotnes. Tāpat varēja uzzināt par jauniem piedāvājumiem Jelgavas novada muižās. Pirmo reizi stendā bija izvietots akvārijs, kurā trīs izstādes dienās mājvietu rada “Grantiņu” zivju audzētavas stores. Atpūtas komplekss “Grantiņi” iepazīstināja ar savu piedāvājumu – makšķerēšanas iespēju, kempinga un viesnīcas pakalpojumiem, kā arī ar atpūtas iespējām visai ģimenei. Savukārt lielu interesi izraisīja “Pepijas velomānijas” piedāvājums iesaistīties izlaušanās spēlē un laimēt dāvanu kartes.

Izstādes apmeklētājus īpaši interesēja 2017.gadā plānotie pasākumi apkārtnē, apskates objekti, ko var apmeklēt ģimenes ar bērniem, kā arī jauni piedāvājumi tūrisma objektos. Jelgavas un apkārtnes stendu apmeklēja arī vairāki tūrisma firmu pārstāvji no Latvijas un Lietuvas, kurus interesēja piedāvājumi grupām, apskates objekti, jauni tūrisma piedāvājumi, kā arī ēdināšanas pakalpojumu iespējas ceļotāju grupām.

Informāciju sagatavoja: Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

Starptautiskā tūrisma izstāde "Balttour 2017"

Jelgava, Jelgavas un Ozolnieku novadi šogad pārstāvēti starptautiskajā tūrisma izstādē "Balttour 2017", kura notiek no 3. līdz 5. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Visas izstādes dienas apmeklētāji var iepazīt Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma uzņēmēju piedāvājumu.