Otrdiena, 22. Jūnijs, 2021
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs 2016” vidū - arī Jelgavas novada uzņēmumi

16.02.2017

Noslēdzies konkurss „Latvijas Labākais tirgotājs 2016” un paziņoti konkursa laureāti, tostarp viņu vidū arī divi uzņēmumi no Jelgavas novada. Konkursu jau 22 gadus organizē Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību ar mērķi paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti, izvērtējot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzējus un izvirzot labākos. „Latvijas Labākais tirgotājs 2016” kopumā piedalījušies 59 uzņēmumi, no kuriem finālā izvirzīti 57 uzņēmumi.

Konkursa dalībniekus vērtēja ekspertu grupa un augstu ekspertu vērtējumu - vismaz 92 punktus no 100 ieguva 38 uzvarētāji. Starp uzvarētājiem ir arī divi Jelgavas novada uzņēmumi - SIA „Pūteļi” jeb „Pūteļkrogs” Zaļenieku pagastā un SIA „Aitiņlauvas Divi” jeb viesu nams „Aitiņlauvas” Valgundes pagastā. Savukārt vismaz 98 punktus no 100 un galveno balvu ieguva 6 uzņēmumi. Starp citu, viens no galvenās balvas ieguvējiem ir arī SIA „Viktorija B” jeb bistro „Silva” Jelgavā.

Šodien – 16. februārī „Latvijas Labākais tirgotājs 2016” laureātus apbalvoja noslēguma pasākumā Rīgas domē. Pasākuma laikā uzņēmējus un klātesošos uzrunāja dažādu nozaru pārstāvji. Jelgava novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniece Ilze Vītola laureātiem novēlēja: „Katrs novērtējums, kas izcīnīts konkurencē, nes mūs ārpus robežām. Tūrismā, viesmīlībā ir būtiski sakrāt pa kādai zvaigznei vairāk, iemantot pa kādai balvai - atkal un atkal, lai apliecinātu, ka kvalitāte augusi, ražīgums un darba augļi ir novērtēti. Tāpēc Jelgavas novada pašvaldība ir gandarīta un priecīga, ka pie augstu punktu ieguvējiem ir divi mūsējie - mēs esam lepni par šo uzņēmumu izaugsmi, panākumiem un labo novērtējumu!”

Uzvarētāji „Latvijas labākais tirgotājs 2016” nākuši no 20 Latvijas pilsētām, novadiem un apdzīvotām vietām – Burtnieki, Cēsis, Gulbene, Jēkabpils, Jūrmala, Liepāja, Madona, Mārupe, Preiļi, Rauna, Rīga, Rūjiena, Sigulda, Smiltene, Straupes, Valmiera, Jelgava, Ventspils, Mazmežotne un Salaspils. Konkursā finālā starp izvirzītajiem uzņēmumiem bija 13 tirdzniecības uzņēmumi, 24 ēdināšanas uzņēmumi, 15 aptiekas, 3 viesu mājas un viesnīcas un 2 degvielas uzpildes stacijas.

Jelgavas novada uzņēmumi pasākumā "Latvijas labākais tirgotājs 2016"