Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Elejas regbisti Latvijas jaunatnes čempionāta tabulā 1. un 2. vietā !

08.05.2017

30.aprīlī Jelgavā RAF stadionā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta pirmā kārta regbijā. Turnīrā regbija klubu „Eleja”pārstāvēja komandas visās vecuma grupās. U15 vecuma grupā tika nospēlētas divas spēles. Pirmajā spēlē pret RK „Eži” nācās piekāpties rīdziniekiem ar rezultātu 10:15, lielākoties savas neuzmanības un pieredzējušu spēlētāju pašpārliecinātības dēļ. Pagājušajā gadā „Ežu” komanda tika pārspēta ar lielu punktu pārsvaru. Šogad mūsu puiši pretinieku nenovērtēja, līdz ar to jāsamierinās ar viena piezemējuma zaudējumu. Otrajā cīņā pret „Miesnieki/Baldone” komandu, uzvarēja ar pārliecinošu rezultātu. U15 komandas sastāvs: Dāvis Horitončuks, Emīls Pipars, Kevins Ribikausks, Mareks Lazdāns, Kirils Ņikifarovs, Artūrs Škutāns, Andis Ruskis, Alvis Gražinskis, Dāvids Čičigovs, Ernests Avdēvičs, Gints Mālkalns, Gvido Šulcs, Sandijs Grandbergs.

Visinteresantākās spēles izvērtās U13 vecuma grupā.  Tur cīņas notika pret  „Eži”, „Livonia”, „Miesnieki”, „Mītava” un „Ovāls” regbija klubu komandām. Izņemot „Mītavas” komandu, pārējās priekšsacīkstēs tika pārliecinoši uzvarētas. Spēlētāji pašaizliedzīgi cīnījās un rādīja visu, ko apguvuši treniņos ziemas periodā. Labāko un rezultatīvāko spēlētāju noteikt nebija iespējams, jo katrs komandas spēlētājs bija guvis piezemējumus, kā arī labi cīnījies aizsardzībā. Tomēr finālā, ļoti līdzvērtīgā cīņā ar vienu piezemējumu, uzvarēja Jelgavas regbisti.Turnīra tabulā Elejas regbistiem  2.vieta. U13 komandā spelēja: Sanijs Niks Volants, Niks Bendrups, Edijs Zukulis, Mārtiņš Vārslavs, Raitis Ņikitins, Nils Elans Logins, Edvīns Pobjaržins, Roberts Bartkevičs, Aivis Gustiņš, Emmanuils Stefanovičs, Rolands Lucēvičs.

Mazākajā U11 grupā  startēja: Rūdolfs Šutins, Raivis Pobjaržins, Toms Haritončuks, Deivids Deržinskis, Daniels Upmalis, Mikus Drošprātis, Dagnis Drošprātis, Aleksejs Sergejevs. Ļoti liels prieks par mazajiem elejniekiem, kas augumā bija vismazākie, bet ar vislielāko cīņas sparu un vēlmi uzvarēt. Visi spēlētāji rādīja īstu komandas spēli, to no viņiem varētu mācīties arī lielās komandas. Visrezultatīvākais spēlētājs komandā Toms Haritončuks (17 piezemējumi), vislabākais aizsargs Raivis Pobjaržins, gudrākais, bīstamākais komandas kapteinis Rūdolfs Šutins. Jāpiebilst, ka finālā par 1.vietu pret „Livonijas” komandu,  rezultāts bija pārliecinošs. „Elejas” komanda uzvarēja  30:0! Pēc pirmā posma mazie elejnieki ir Latvijas jaunatnes čempionāta pirmajā ailītē!

Elejas regbisti Latvijas jaunatnes čempionāta tabulā 1. un 2. vietā !