Otrdiena, 12. Novembris, 2019
Kaija, Kornēlija

Senioru sporta spēles šogad Līvbērzē

16.08.2017

Iesaistoties sportiskās aktivitātēs - nopietnās un nenopietnās aktīvās nodarbēs, 26. augustā plkst. 11.00 Līvbērzes sporta laukumā pulcēsies Jelgavas novada seniori. Ikgadējās senioru sporta spēles, kas šogad notiks jau ceturto reizi, organizē Jelgavas novada sporta centrs sadarbībā ar Līvbērzes pagasta pārvaldi un Jelgavas novada Senioru biedrības aktīvu dalību.

Jelgavas novada Senioru biedrības vadītāja Inta Savicka atzīst, ka ik gadu senioru aktivitāte organizētajās sporta spēlēs kļūst arvien kuplāka, kas patīkami pārsteidz. Turklāt šogad līdzdalībnieku pulkā būs arī seniori no Jelgavas pilsētas un sadarbības pašvaldības – Jonišķiem. Katrā no reizēm sporta spēles tiek organizētas citā pagastā. Šogad sportošana un jautra laika pavadīšana ieplānota Līvbērzes sporta laukumā.

“Ik gadu sporta spēles ir notikušas citā laikā. Šogad nopietni pārdomājām spēļu norises datumu, jo pirmās sporta spēles Zaļeniekos, kas notika jūlijā, pārsteidza ar svelmainu karstumu, citu gadu Elejā pārsteidza negaiss, tāpat arī pērn, kad spēles organizējām rudens sākumā, laikapstākļi nebija atbilstoši. Tieši šī iemesla dēļ šogad esam izvēlējušies spēles organizēt augustā, cerot, ka laikapstākļi būs piemēroti sportošanai”, teic I. Savicka.

Kā jau ierasts arī šogad sacensībās aicinātas piedalīties komandas no visiem 13 novada pagastiem. Visas dienas garumā senioriem būs iespēja piedalīties gan individuālajās, gan komandu sacensībās. Individuālajās sacensībās vīrieši un sievietes tiks vērtēti atsevišķi. Kopumā dalībniekiem būs iespēja pierādīt savus spēkus deviņās dažādās aktivitātēs: šautriņmešanā, nūjošanā, zābaka mešanā, orientēšanās stafetē, šaušanā, boulingā, bocio, futbolā un frīsbijā.

Lai gan sporta spēļu sākums ir plkst. 11.00, sportot gribētāji Līvbērzes laukumā aicināti ierasties savlaicīgi, jo komandu pieteikumi tiks reģistrēti līdz plkst. 10.30. Sacensību veidiem spēlētājiem būs jāpiesakās sacensību vietā nosaucot savu vārdu, uzvārdu vai komandas nosaukumu.

Sporta spēļu nolikums