Otrdiena, 22. Jūnijs, 2021
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Ražas svētku tirgum aicina pieteikties ražotājus, tirgotājus un dārzeņu, augļu audzētājus

31.08.2017

Sestdien, 30.septembrī no plkst. 10:00 līdz 16:00 SIA «Viesu Līči» (kafejnīca «Zemnieka cienasts») teritorijā  Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā notiks ikgadējais Ražas svētku tirgus.  Ar katru gadu aug gan dalībnieku, gan apmeklētāju skaits. Arī šogad pasākums ietvers gan danču lustes un degustācijas, gan āra spēles un aktivitātes bērniem.

Rudens ražas tirgus nav iedomājams bez dārza veltēm, kas ikvienam, gatavojoties ziemai, varētu būt glabājamas pagrabā. Pircēju ieprasījums pērn bija gan pēc sīpoliem, ķiplokiem, skābētiem kāpostiem, arī bumbieru un ābolu kastes tukšojās ātrāk kā plānots, tāpēc aicinām  Jelgavas novada un tuvējās apkārtnes zemniekus, mājražotājus un amatniekus dalībai tirdziņā. Dalība tirdziņā ir bez maksas - jāaizpilda tik pieteikuma veidlapu un līdz 20. septembrim jānosūta uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītājai Sandai Lakutijevskai uz e-pastu: sanda.lakutijevska@jelgavasnovads.lv, norādot piedāvāto produkciju un kontaktinformāciju, kā arī elektrības pieslēguma nepieciešamību. Jāpiebilst gan, ka tirdzniecības vietas aprīkojums jānodrošina pašiem.  Ražas tirdziņu rīko Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA «Viesu Līči».

Pieteikuma veidlapa un papildus informācija par tirdzniecības organizēšanu pieejama  šeit: veidlapa, mājaslapas sadaļā uzņēmējdarbības jaunumi vai interesējoties pa tālruni: 63048487,e-pastu sanda.lakutijevska@jelgavasnovads.lv