Pirmdiena, 17. Maijs, 2021
Umberts, Herberts, Dailis

Aicina piedalīties tūrisma fotokonkursā

05.09.2017

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina līdz 10.septembrim iesūtīt konkursa darbus tūrisma fotokonkursā “Iedvesmojošais ceļojums – Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads”, ļaujot no jauna ieraudzīt skaistākās vietas, objektus un tūrisma norises fotogrāfa acīm.

Konkursa mērķis ir iedvesmot ceļotājus un vietējos iedzīvotājus iepazīt un izzināt apkārtnes bagāto tūrisma piedāvājumu, dabas daudzveidību un krāšņumu. Fotokonkursā var piedalīties ikviens interesents, kas iesūtījis 6 fotogrāfijas, kurās atspoguļots viens vai vairāki tūrisma objekti katrā no trīs pašvaldībām – Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Konkursa dalībnieki varēs laimēt naudas balvas, bet no mākslinieciski kvalitatīvākajām fotogrāfijām tiks izveidota Latvijas simtgadei veltīta foto izstāde Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī.

Fotogrāfijām jābūt digitālā formātā, uzņemtām 2016. un 2017.gadā un vismaz 5 MB izmērā. Fotokonkursa darbus un pieteikuma anketu var iesniegt līdz 2017.gada 10.septembrim, sūtot tos uz e-pastu sandra.grigorjeva@tornis.jelgava.lv. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks Pasaules Tūrisma dienā, 2017.gada 27.septembrī Abgunstes muižā. Ar konkursa nolikumu var iepazīties  www.visit.jelgava.lv.