Trešdiena, 4. Augusts, 2021
Romāns, Romualds, Romualda

12.septembrī Jelgavā norisināsies NVA Vakanču gadatirgus

08.09.2017

2017.gada 12.septembrī no plkst.10.00 līdz 13.00 Jelgavas tehnikuma telpās (Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 37, Jelgavā) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā darba meklētāji varēs vienuviet tikties ar darba devējiem klātienē, lai vienotos par iespējamo darba attiecību uzsākšanu.  Vakanču gadatirgū Jelgavā darba meklētājiem būs pieejamas vairāk nekā 350 brīvās darba vietas.

Vakanču gadatirgū Jelgavā piedalīsies ap 30 darba devēju, to vidu tādi uzņēmumi kā “Latvijas Piens”, “Rimi Latvia”, “Maxima Latvija”, “Pica serviss”, “Telemarket”, „AKG Thermotechnik Lettland”, “Nordic Plast”, “Lāči”, “PET Baltija”, “Dinex Latvia”, “Grifs AG”, “Biuro”, “Paplāte Nr.1”, „Stora Enso Packaging”, “Bildberg”, “Uzars Bruģēšana”, “Chocolette Confectionary” un citi. Darba iespējas piedāvās arī Nacionālie bruņotie spēki.

Darba devēji Vakanču gadatirgus apmeklētājus informēs ne tikai par vakancēm, bet arī par darba nosacījumiem un karjeras izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veiks pirmās darba intervijas ar kandidātiem uz brīvajām darba vietām. Vairāki darba devēji Vakanču gadatirgū uzstāsies ar prezentācijām, sniedzot plašāku informāciju par saviem uzņēmumiem, to specifiku, darba iespējām un perspektīvām.

Vakanču gadatirgū interesenti varēs iegūt detalizētāku informāciju par NVA pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem. NVA stendā būs iespējams uzzināt, kādas darba devēju reģistrētās vakances šobrīd ir aktuālas NVA datu bāzē. NVA Jelgavas filiāles darbinieki darba meklētājiem pastāstīs un parādīs, kā vakances jāmeklē Latvijā plašākajā CV un vakanču datu bāzē – NVA CV un vakanču portālā. NVA karjeras konsultants atbildēs uz jautājumiem, kas saistās ar profesionālās piemērotības noteikšanu un karjeras plānošanu, kā arī sniegs padomus darba meklēšanas jautājumos, tostarp, palīdzēs uzrakstīt CV un sagatavoties darba intervijai. 

Vakanču gadatirgus visos Latvijas reģionos NVA rīko jau ceturto gadu. 2017.gada pavasarī Vakanču gadatirgi, izstādes un akcijas “Atrodi savu darba devēju” tika rīkotas Bauskā, Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Preiļos, Talsos, Ventspilī un Rīgā, savukārt Valgā bija norisinājies “Livonijas darba gadatirgus 2017”, kas kopā pulcēja darba meklētājus un darba devējus no Ziemeļlatvijas un Dienvidigaunijas. Šoruden NVA organizēs vēl vienu Vakanču gadatirgu, tas norisināsies 27.oktobrī Rēzeknē.

NVA Vakanču gadatirgi gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!