Ceturtdiena, 21. Novembris, 2019
Andis, Zeltīte

Jubileju svin vecākā novada iedzīvotāja

19.09.2017

Šodien, 19. septembrī, 102. dzimšanas dienu atzīmē Jelgavas novada vecākā iedzīvotāja – Katrīna Brēdiķe. Ievērojamās jubilejas rītā Brēdiķes kundzi devās sveikt arī novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune un Labklājības pārvaldes vadītāja Ilze Brakmane, paužot gaviļniecei laba vēlējumus un pasniedzot dāvanā gan kūku, gan krāšņus ziedus, gan  dāvinājumu naudas veidā.

Šobrīd Katrīna Brēdiķe uzturas Jelgavas novada sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā “Eleja”. Ņemot vērā savu veselības stāvokli un iespējas dzīvot vienai, uz aprūpes centru viņa pārcēlās tikai nesen, jo līdz šim Katrīna dzīvoja Svētes pagastā. Pēdējos gados kundze izmantoja pašvaldības nodrošinātu pakalpojumu “Samariešu atbalsts mājās”.

“Lai gan viņas kustības ir ierobežotas un ar gadiem Brēdiķes kundze kļuvusi vājdzirdīga, acīmredzams ir Katrīnas dzīvesprieks, jo viņa arvien smaida un labprāt uzņem viesus. Šovasar viņa pat piekrita piedalīties Latvijas mēroga projektā-dokumentālu filmā “Piedzimt kopā ar Latviju”, teic Labklājības pārvaldes vadītāja Ilze Brakmane.

Katrīnai Brēdiķei 102