Otrdiena, 13. Aprīlis, 2021
Egils, Egīls, Nauris

Jelgavas novadā norit Jauniešu mēnesis

10.10.2017

Rudens ir piemērota sezona, lai atvēlētu laiku sev, tāpēc Jelgavas novadā jaunatnes darbinieki piedāvā jauniešiem Jaunatnes mēnesi, kas sākas 2.oktobrī un ilgst līdz pat 3.novembrim. Šī gada jauniešu mēneša tēma – Esi uzņēmīgs!

Tā ietvaros jauniešiem tiek piedāvāti pasākumi un aktivitātes, kas veicina uzņēmīgumu, raisa idejas par nākotnes plāniem un nodarbošanos, ļauj paraudzīties uz uzņēmēju vidi Jelgavas novadā, kā arī rosina mācīties starptautiskā neformālā izglītībā un radīt vietējas iniciatīvas vides resursu saudzēšanai.

Jaunatnes darbā ir svarīga sadarbība, tāpēc šis mēnesis tiek veidots tā, lai veicinātu sadarbību starp jaunatnes darbā iesaistītām personām un dažādām organizācijām. Lai iepazītu neformālās izglītības iespējas un mācību procesu starptautiskā vidē, tas tiek organizēts sadarbībā ar Jelgavas novadā esošām biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni – biedrība “ideA” un biedrība “Iepazīsim sevi”(reģionālie Eurodesk koordinatori). Jauniešiem ir iespējas iepazīt arī Eiropas Brīvprātīgā darba specifiku un pašus šīs programmas dalībniekus no Vācijas, Baltkrievijas un Itālijas, sadarbības partneri- Zemgales NVO centrs. Uzņēmēju vides iepazīšana notiek sadarbībā ar lauku partnerību Lielupe.

Tiekamies kādā no pasākumiem.

Informācijas sagatavotājs:
Kristīne Kode, jaunatnes lietu speciāliste