Trešdiena, 4. Augusts, 2021
Romāns, Romualds, Romualda

Aizupes pamatskolā - kampaņa “Supervaronim nepazust”

30.10.2017

Valsts policija, apvienojoties ar sadarbības partneriem, ir radījusi kampaņu ,,Supervaronim nepazust’’, kuras galvenais mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz bērnu drošību. Ar šo kampaņu Valsts policija vēlas mudināt gan vecākus, gan skolotājus jau kopš mazotnes ar bērniem runāt  par dažādiem drošības jautājumiem un rīcību dažādās situācijās. Zemgales  reģionā akcija tiks atklāta trešdien, 1. novembrī, plkst. 9.40 Aizupes pamatskolā Līvbērzes pagastā, Tušķos.

Bērni ir mūsu galvenā sabiedrības vērtība. Un ikviena sabiedrības locekļa pienākums ir rūpēties, lai bērni piedzīvo laimīgu bērnību – drošībā un apkārtējo rūpēs par viņiem. Diemžēl pēdējā laikā ir notikuši vairāki traģiski notikumi, tostarp, arī tādi, kuros cieš bērni. Tādēļ Valsts policija un sadarbības partneri ir apvienojušies, unikālā un vērienīgā kampaņā “Supervaronim nepazust”, vēršot sabiedrības uzmanību jautājumiem, kas saistās ar bērnu drošību.

Zemgales  reģionā akcija tiks atklāta trešdien, 1. novembrī, plkst. 9.40 Aizupes pamatskolā Līvbērzes pagastā, Tušķi. Pasākumā piedalīsies Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas, VP ZRP Jelgavas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas nepilngadīgo lietu inspektores,  policijas tēli Runcis Rūdis, Bebrs Bruno un, iespējams, arī kāds pārsteigums!

Ar kampaņu Valsts policija vēlas mudināt gan vecākus, gan skolotājus runāt ar bērniem jau kopš mazotnes par jautājumiem, kas saistīti ar viņu drošību un rīcību dažādās situācijās. Jo ikviens bērns, kurš zina, kā rīkoties nokļūstot ķibelē, ir Supervaronis! Viņa zināšanas par pieciem ar drošību saistītiem jautājumiem, kļūst par bērna superspējām, kas viņu var aizsargāt.

Kampaņas pamatā ir pieci jautājumi:

  1. Ko darīt, ja esi nokļuvis ķezā?
  2. Kāds ir palīdzības tālruņa numurs?
  3. Kur ir tavas mājas?
  4. Kā sauc tavus vecākus?
  5. Kāds ir vecāku telefona numurs?

Kampaņa norisinās no 17.oktobra un turpināsies līdz 10.novembrim, kuras laikā kampaņas materiāli tiks izsūtīti teju 650 Izglītības ministrijas datubāzē uzskaitītajām pirmskolas izglītības iestādēm, tādējādi sasniedzot aptuveni 80 000 bērnu. Tāpat kampaņas materiālus varēs iegūt savā īpašumā gan Rimi lielveikalos, gan mājaslapā: http://vp.gov.lv/supervaronis/

Informācija sagatavota sadarbībā ar Valsts policiju