Svētdiena, 9. Maijs, 2021
Klāvs, Einārs, Ervīns

Jauniešu dalība orientēšanās pasākumā “Elejas muižas kauss 2017”

10.11.2017

13. Oktobrī, Elejā norisinājās netradicionālās sacensības jauniešiem ”Elejas Muižas kauss 2017”. Sacensības notiek jau 7. gadu pēc kārtas un pulcē jauniešu komandas no Jelgavas novada pagastiem. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, jauniešiem pēc izsniegtās kartes bija jāorientējas kontrolpunktos, kuros katrā jāizpilda kāds uzdevums, kas saistīts ar pasākuma tēmu ”13. melnā piektdiena”.

Šogad no visiem gadiem ”Elejas Muižas kausā” tika pulcēts vislielākais dalībnieku skaits, kur piedalījās 12 jauniešu komandas – ”Melnās vārnas” no Elejas pagasta, ”Melnās pantēras” no Valgundes pagasta, ”Fantastiskais piecinieks” no Jaunsvirlaukas pagasta, ”Apokalipses vēstneši” no Vircavas pagasta, ”Yes, beidzot piektdiena, 13-tais!” un ”Jātnieki bez galvas” no Platones pagasta, ”Don’t wait” un ”Neadresētie kalnciemieši” no Kalnciema pagasta, ”Piektdienas rozā ābolīši” un ”Zaļenieku melnās daiļavas” no Zaļenieku pagasta, ”Melnie” un ”Krītiņu banda” no Svētes pagasta, kur katru komandu pārstāvēja pieci jaunieši no pagasta.

Pirmo godpilno vietu Elejas muižas kausā 2017 ieguva jauniešu komanda ”Jātnieki bez galvas” no Platones pagasta (dalībnieki – M. Novika, R. Djakonovs, R. Līgotnis, H. Noviks, E. Upīte), otro vietu ieguva otra Platones pagasta komanda ”Yes, beidzot piektdiena, 13-tais!” (dalībnieki –E. Graudiņa, D. Vasiļjeva, G. Petrovs, Ģ.G. Beļskis, G. Lejnieks) un trešo vietu ieguva Elejas pagasta komanda ”Melnās vārnas” (dalībnieki – A. Zavereiko, S. Valatkaite, M. Lejnieks, R.V. Bartkevičs, S. Volants), bet pārējās komandas ieguva pateicības rakstus par piedalīšanos šī gada pasākumā ar aicinājumu piedalīties arī nākamgad.

Milzīgu paldies sakām Elejas un Jelgavas novada Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centra jauniešiem par brīvprātīgu līdzdalību un iniciatīvas izrādīšanu ”Elejas Muižas kauss 2017” organizēšanā –Kristiānai Davidčukai, Patrīcijai Vaitehovičai, Marikai Volantei, Klaudijai Stefanovičai, Tomam Vēverim, Anastasijai Ptičkinai, Anitrai Veinbergai, Renē Cimbaļukam, Ņikitam Pticķinam, Ievai Vaņinai, Diānai Zaulai, Margaritai Zaulai, Janai Blonskai, Dilanam Bondarčukam, Mārcim Viļumam, Laurai Dobkevičai, Anetei Kancerei, Lindai Bērzei, Jūlijai Rumbauskai, Sandijai Dunkulai, Kristīnei Kuzņecovai, Dāvim Horitončukam, Veronikai Baikovai, Reinim Gūtmanim, Agnijai Ažēnai, Armandam Ribikauskim, Emīlam Davidčukam, Santai Jekimovai, Sigitai Sirsniņai, Artjomam Ņikiforovam un Ņikitam Baikovam.

Informācijas sagatavotājs:
Sintija Zīlīte, jauniešu centra vadītāja Elejas pagastā

Orientēšanās pasākums “Elejas muižas kauss 2017”