Trešdiena, 12. Maijs, 2021
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Aicina uz meditācijas sesiju ar mūku John Paramai Zaļenieku muižā

21.11.2017

26.novembrī, pl.14:00, Zaļenieku muižā notiks sesija Mindfulness practice (Apzinātības prakse) kopā ar mūku John Paramai no Taizemes. Sesijas ietvaros varēs uzzināt, kā apzinātība varētu mainīt skatu uz lietām, ļaut saprast un ieraudzīt notiekošo tuvāk realitātei. Tāpat tiks mēģināts rast atbildes uz jautājumiem, kā trenēt apzinātību un koncentrēt uzmanību mūsdienu steidzīgajā laikmetā un kā parūpēties par prātu un atrast laiku sev.

Pasākumā Teravādas budistu mūks un meditācijas skolotājs iepazīstinās arī ar meditāciju un tās tehnikām, kuras varēs izmēģināt mūka vadītā meditācijas sesijā. Daži no meditācijas ieguvumiem: samazināts stress, labāka koncentrēšanās, relaksācija, labāks miegs, emocionālā stabilitāte, uzlabota kreativitāte, uzlabota atmiņa, sevis izziņa, labākas attiecības ar visiem.

  • Adrese: "Pils", Zaļenieki, Zaļenieku pagasts, Jelgavas novads
  • Ieeja: par ziedojumiem mūka uzturēšanās izmaksu nosegšanai
  • Valoda: angļu (ar tulkojumu latviski pēc nepieciešamības)

Pieteikt dalību pasākumā: https://goo.gl/forms/n4LMH88qHZEyqLyh1

Dalībnieki uz pasākumu aicināti nākt 15 minūtes iepriekš, lai paspētu piereģistrēties. Pasākums ir atvērts visiem - nav nepieciešama iepriekšēja pieredze meditācijā.

Peace Revolution ir globāls projekts, ko 2008. gadā aizsāka World Peace Initiative Foundation Taizemē. Šobrīd tā ir starptautiska organizācija, kuras mērķis ir veicināt miera kultūru pasaulē ar meditācijas un apzinātības (mindfulness) praksi. Šī jau ir otrā reize, kad mūks John Paramai viesojas Latvijā un piedāvā meditācijas sesijas un lekcijas.

Plašāka informācija:

  • +371 26111319 (Agnija)
  • +371 29215791 (Liene)