Otrdiena, 19. Novembris, 2019
Liza, Līze, Elizabete, Betija

Jelgavas novads saņem ZPR balvu kā uzņēmējdarbību visvairāk sekmējošā un atbalstošā pašvaldība

04.12.2017

Jelgavas novads visas Zemgales mērogā saņem 1. vietu kā uzņēmējdarbību visvairāk sekmējošā un atbalstošā pašvaldība! Zemgales plānošanas reģiona organizētajā svinīgajā pasākumā, kas ietvēra sevī arī konkursu “Pašvaldību atbalsta pasākumi uzņēmējdarbības sekmēšanai”, Jelgavas novads plūcis laurus, saņemot galveno balvu – 5000 EUR, lai to godam izmantotu vēl kādas jaunas iniciatīvas īstenošanai. Kā zināms, patiešām Jelgavas novads ir īstenojis visdažādāko aktivitāšu kopumu, kas kalpojis kā iedrošinājums, profesionāls instrumentu kopums gan mājražotājiem, topošajiem uzņēmējiem, biznesa ideju autoriem un esošajiem mazajiem uzņēmējiem.

Starta kapitāla konkurss, kas piešķir finansējumu uzņēmējdarbības idejas attīstīšanai, atbalsts novada mājražotāju biedrībai un veikala atvēršana, biznesa forumi un profesionālu mentoru nodrošinājums, konsultācijas un uzņēmēju iesaiste Jelgavas novada starptautiskos projektos – tas viss radīts uzņēmējiem, lai veicinātu viņu konkurētspēju un izaugsmi! Nāc, dibini uzņēmumu Jelgavas novadā – mēs atbalstīsim! Mēs protam!

Par laureātu noteikšanu un piešķirtās kopējās naudas balvas 10 390 eiro apmērā sadali lēma ZPR izveidota vērtēšanas komisija ar pārstāvjiem no ZPR administrācijas un Zemgales Uzņēmējdarbības centra, kā arī no vairākām sadarbības organizācijām.

Zemgales Plānošanas reģions un tā struktūrvienība “Uzņēmējdarbības centrs” 1. decembrī Rundāles pilī organizēja krietnāko uzņēmēju godināšanu, izraugot laureātus titulam “Gada uzņēmējs Zemgalē 2017” no 22 reģionā ietilpstošo pašvaldību izvirzītajiem kandidātiem. Starp nominētajiem titula ieguvējiem, kuru vārdus apstiprinājusi ZAP, ir gan Zemgalē pazīstami lauksaimnieki, metālapstrādes, mežistrādes, pārtikas rūpniecības, tūrisma un viesmīlības pārstāvji, gan mājražotāji un dažādu pakalpojumu sniedzēji. Visi laureāti saņēma īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu.