Pirmdiena, 16. Decembris, 2019
Alvīne

Sveiks laulātos pārus nozīmīgās kāzu jubilejās

07.12.2017

Ar mērķi godināt novada stiprās ģimenes un atzīmēt laulāto pāru “dārgakmeņu” kāzu gadadienas 9. decembrī plkst. 14.00 Jelgavas novada pašvaldība organizē ikgadējo nozīmīgo kāzu gadskārtu pasākumu. Šogad Dzimtsarakstu nodaļā saņemti 23 laulāto pāru pieteikumi.

Laulāto pāru sveikšana Jelgavas novadā ir izveidojusies kā skaista tradīcija, kas notiek jau astoto gadu. Pēdējos gados svinīgā ceremonija noritēja Jelgavas pils sudraba zālē, bet šogad pils rekonstrukcijas darbu dēļ pasākums noritēs pašvaldības lielajā zālē Pasta ielā 37.

Parakstoties Goda grāmatā, laulātie pāri svinīgā gaisotnē vēlreiz apliecinās savu satikšanās, mīlestības un ģimenes izaugsmes stāstu. Šogad Dzimtsarakstu nodaļā saņemti 23 ģimeņu pieteikumi. Pieci gadu ziņā “pieredzējušākie” pāri atzīmē zelta kāzas – laulībā nodzīvotus 50 gadus. Trīs pāri svin safīra (45 gadi)  kāzas, divi rubīna (40), septiņi koraļļu (35), četri pērļu (30) un divi sudraba (25) kāzas.