Sestdiena, 6. Marts, 2021
Vents, Centis, Gotfrīds

Godinās novada sportistus

16.01.2018

Svinīgā pasākumā - “Sporta laureāts 2017” - Jelgavas novada pašvaldības zālē 19. janvārī plkst. 15.00 apsveikumus par sasniegumiem Latvijas un Eiropas mēroga sacensībās saņems novada Sporta centra audzēkņi un treneri. Aizvadītais gads novada sportistiem bijis ražens, jo laureātu saraksts ir gana garš, kopumā pasākuma laikā domes priekšsēdētājs un sporta centra vadība sveiks 124 sportistus un 12 trenerus.

“Noslēdzoties 2017.gadam, laiks analizēt rezultātus. Liels paldies jāsaka visiem sportistiem par ieguldījumu novada sporta attīstībā”, tā par gaidāmo pasākumu stāsta Jelgavas novada Sporta centra vadītājs Vladislavs Beitāns, piebilstot, ka “apbalvojumus saņems sporta veidu pārstāvji, kuri ar panākumiem piedalījušies Latvijas, Baltijas, Eiropas  un Pasaules oficiālajos čempionātos”.

““Sporta laureāta” apbalvošanas ceremoniju parasti organizējam gada sākumā. Šī ir lieliska iespēja atcerēties aizvadītos sportistu sasniegumus un atzīmēt viņu nopelnus. Jelgavas novadā gadu gaitā ir izveidojusies stabila sporta bāze. Atskatoties uz aizvadīto gadu un sportistu sasniegumiem, jāteic, ka atzinīgi vērtējams mūsu orientieristu un brīvās cīņas sportistu veikums. Sportists Rihards Krūmiņš, piedaloties Eiropas jauniešu čempionāta stafetē orientēšanā, izcīnīja godalgotu medaļu – sudrabu, savukārt pieaugušo grupā sporta veidā – brīvā cīņa – sportists Andris Ozoliņš-Ozols Eiropas čempionātā jostu cīņā ieguva bronzas medaļu. Nenoliedzami veiksmīgs starts pērn bijis arī mūsu regbistiem, četras komandas iekļuvušas Latvijas čempionāta pirmajā trijniekā”, turpina V. Beitāns.

Lai sekmētu Jelgavas novada sporta attīstību, labāko sportistu un treneru atbalstīšanu, 2017. gada 28. decembra domes sēdē deputāti atbalstīja lēmumprojektu, kas paredz sportistiem un treneriem naudas balvas piešķirt kopsummā par 7 145 EUR.

Sporta laureāti 2017

“Sporta laureāts 2017” Jelgavas novadā