Svētdiena, 15. Decembris, 2019
Jana, Johanna, Hanna

Dabas aizsardzības pārvalde aicina uz Zaļo pēcpusdienu Tīreļu bibliotēkā

23.01.2018

Dabas aizsardzības pārvaldes (Pārvaldes) Pierīgas reģionālās administrācijas darbinieki 25. janvārī plkst. 12.30 Ķemeru Nacionālā parka (ĶNP) un tā apkārtnes iedzīvotājus aicina uz pirmo neformālo tikšanos Zaļajā pēcpusdienā Tīreļu bibliotēkā.

Ikvienam Tīreļu un apkārtnes iedzīvotājam tā būs iespēja klātienē satikt ĶNP pārstāvjus, uzdot sev interesējošus jautājumus, nepastarpinātā veidā uzzināt jaunāko informāciju par ĶNP plānotajiem attīstības, dabas atjaunošanas plāniem un citām aktualitātēm dabas aizsardzībā. Tāpat iedzīvotāji varēs noskaidrot, kā aktīvāk iesaistīties dažādos dabas aizsardzības pasākumos – talkās, dabas pētījumu programmās un citās aktivitātēs.

“Katrā tikšanās reizē iedzīvotājiem cenšamies sniegt informāciju par aktualitātēm, kas skar tieši viņu dzīvesvietu. Tomēr, tā kā nupat ar vērienīgu zinātniski praktisku konferenci esam noslēguši ĶNP 20. jubilejas gadu, apkopojot šajā laikā paveikto dažādās jomās, šoreiz ikviens Zaļo pēcpusdienu apmeklētājs varēs iepazīties arī ar īsu konferencē aplūkoto tematu kopsavilkumu,” uzsver Pārvaldes Pierīgas reģionālās administrācijas dabas izglītības centra “Meža māja” vadītāja Agnese Balandiņa.

Zaļās pēcpusdienas norisināsies arī vairākās citās Ķemeru Nacionālā parka teritorijās un to tuvumā esošajās apdzīvotajās vietās. 26. janvārī plkst. 17.00 – Ķemeru pamatskolā, 31. janvārī plkst.15.00 – Jūrmalas Centrālās bibliotēkas Kauguru bibliotēkā, 7. februārī plkst.15.00 – Engures saieta namā, 15. februārī plkst.16.00 – Jūrmalas Centrālās bibliotēkas Alberta Kronenberga Slokas bibliotēkā, 21. februārī plkst.15.00 – Lapmežciema muzejā, 7. martā plkst.14.00 – Smārdes pagasta bibliotēkā.

Zaļās pēcpusdienas Pārvalde organizē jau vairāk nekā piecus gadus, lai varētu klātienē satikt un uzrunāt īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un to tuvumā dzīvojošos iedzīvotājus un sīkāk pastāstīt par tobrīd notiekošajām vai plānotajām aktualitātēm konkrētajā teritorijā. Šogad Pārvalde šādu tikšanos nolēmusi organizēt arī Tīreļu bibliotēkā.

Informāciju sagatavoja:
Baiba Ralle