Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Jelgavas novada mazpulcēni, domes pārstāvji un uzņēmēji tiksies projekta „Jaunie novada saimnieki” ietvaros!

29.01.2018

Ceturtdien, 1.februārī Jelgavā tiksies Jelgavas novada mazpulcēni, domes pārstāvji un uzņēmēji projekta „Jaunie novada saimnieki” ietvaros. Tikšanās mērķis ir veicināt strukturētu dialogu starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem, kā arī uzņēmējiem un atbildīgajiem par jaunatnes jomu, lai jaunieši labāk izprastu uzņēmējdarbības nozīmi novadu izaugsmē, kopīgās diskusijās domātu, kā mērķtiecīgi audzināt jaunos uzņēmējus savā novadā, iedvesmotu jauniešus dzīvot savā novadā un pievērsties uzņēmējdarbībai. Kā arī šīs sarunas ir svarīgas, lai mudinātu jauniešus darīt vairāk savam novadam vajadzīgus darbus un kopīgiem spēkiem uzlabotu sava novada iedzīvotāju dzīves.

Tikšanos programma:

  • 10:00 Sagatavošanās diskusijai
  • 13:00 Pusdienas
  • 14:00 Diskusija ar lēmumu pieņēmējiem un ekspertiem Jelgavas novada domē
  • 16:00 Diskusijas noslēgums un izvērtējums

Jaunieši diskusijām ir īpaši gatavojušies - viesojušies pie sava novada uzņēmējiem, lai noskaidrotu, kādas prasmes ir nepieciešamas, lai kļūtu par uzņēmēju un kāpēc svarīgi veidot uzņēmumus un saimniecības tieši lauku reģionos. Tas būs pamats tālākām diskusijām ar lēmumu pieņēmējiem par to, kas jauniešiem būtu nepieciešams, lai viņi nākotnē kļūtu par veiksmīgiem uzņēmējiem savos novados.

Diskusiju rezultātā tiek sagaidītas atziņas un ierosinājumi, kuri noderēs turpmākai mazpulku, vietējo uzņēmēju un novada pārvaldes sadarbībai gan vietējā līmenī, gan citos Latvijas novados. Diskusiju cikls “Sava novada saimnieki” notiks 8 Latvijas novados, un visi diskusiju dalībnieki tiks aicināti uz projekta noslēguma konferenci Rīgā 2018.gada februārī.

 Preses relīze tapusi sadarbībā ar :                 

Informāciju sagatavoja:
Elīna Jogure, biedrības projektu un mediju koordinatore
mob.tel. +371 27279339, e-pasts: elinajogure@gmail.com