Otrdiena, 10. Decembris, 2019
Judīte, Guna

Skolēni aicināti piedalīties zīmējumu konkursā “Ūdens manā dzīvē”

02.03.2018

Lai pievērstu uzmanību ūdens resursu izmantošanai un tā tīrības problēmām, savā sētā un mājā SIA “Jelgavas novada KU” aicina skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā “Ūdens manā dzīvē”.

Konkursa mērķis ir sekmēt skolēnu izpratni par tīra ūdens nozīmi un ar to saistītajām problēmām, kā arī veicināt bērnu radošo spēju attīstību, iedrošināt fantāzijas lidojumam. Konkursa laureātiem paredzētas balvas no konkursa organizētājiem. Labākie un interesantākie iesniegtie darbi tiks publicēti SIA “Jelgavas novada KU” profilos, kā arī pašvaldības izdevumā “Jelgavas novada ziņas”.

Konkursā aicināti piedalīties Jelgavas novada izglītības iestāžu 1. līdz 4.klases audzēkņi.

Darbi iesniedzami līdz 2018.gada 26.martam (plkst.18:00) Jelgavas novada Izglītības pārvaldē.

Konkursa nolikums