+A A
Sestdiena, 23. Janvāris, 2021
Strauta, Grieta

Senioru koru sadziedāšanās Līvbērzē

20.03.2018

17. martā, Līvbērzes kultūras namā pulcējās senioru koru kolektīvi, lai vēl brīdi pirms lielajām Dziesmu svētku skatēm noslīpētu savus priekšnesumus un vienotos kopīgā muzicēšanā.

Pie Jelgavas novada senioru kora „Gaisma”  (diriģente Sanita Šeflere, kormeistare Gunta Paškovska) ciemojās Tukuma pilsētas kultūras nama senioru koris „Skandīne” (diriģente Gita Vanaga,  kormeistars Ojārs Vītoliņš), Talsu tautas nama senioru koris „Atbalss” (diriģente Astrīda Priekule), kā arī Lielvārdes kultūras nama senioru koris „Kamene” (diriģents Antonijs Kleperis, kormeistars Gunārs Jākobsons).

Koncertā izskanēja gan visas 8 koru skates izlozē iekļautās dziesmas, gan arī dažādas dziesmas no koru ārpussvētku repertuāra. Piemēram, Lielvārdes koris, kuru pulkā bija arī divi 1948. gada Dziesmu svētku dalībnieki, atskaņoja vairākas dziesmas par savu dzimto pilsētu  Lielvārdi un jāatzīmē, ka  dziedātāju rindās bija vienas šīs dziesmas teksta autore. Skanēja arī Raimonda Paula un citu komponistu tautas dziesmu apdares. Dziesmas atskaņot koriem palīdzēja koncertmeistars Māris Treijs.

Visiem dalībniekiem sakām lielu paldies par kopīgo tikšanos un novēlam veiksmīgus startus Dziesmu svētkos!

Senioru kora „Gaisma” vārdā,  diriģente Sanita Šeflere