+A A
Piektdiena, 26. Februāris, 2021
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Jelgavas novada virves vilcējiem bronza Pasaules čempionātā

22.03.2018

No 8. līdz 11.martam Ķīnas pilsētā Hužou (Xuzhou) norisinājās Pasaules čempionāts virves vilkšanā telpās. Uz sacensībām devās Jelgavas novada un Ventspils apvienotā vīriešu virves vilcēju komanda “Ozoli/Velkonis”, kas sacentās klubu konkurencē, kā arī Latvijas sieviešu virves vilcēju izlase.

“Ozoli/Velkonis” sacensībās piedalījās svara kategorijā līdz 680 kg. Sīvā 7 komandu konkurencē un spraigās cīņās, klubs Pasaules čempionātu noslēdza ar godalgoto trešo vietu, saņemot bronzas medaļas. Arī sieviešu izlase sacensībās uzrādīja augstu rezultātu, ieņemot 6.vietu izlašu konkurencē.

“Tik augsta līmeņa sacensībās piedalījāmies pirmo reizi, tāpēc ir jo lielāks prieks un gandarījums par sasniegto rezultātu. Apvienojot spēkus divām spēcīgām komandām (Jelgavas novada un Ventspils), esam spējuši kļūt par konkurētspējīgu spēlētāju pasaules līmenī. Komanda startam aktīvi sāka gatavoties jau no novembra. Šajā laikā aizvadīti neskaitāmi koptreniņi, individuālie treniņi, piedzīvotas gan traumas, gan emocionāli lūzumi, tomēr pateicoties apkārtējo atbalstam un ticībai saviem spēkiem, spējām cīnīties līdz galam,” stāsta VVK “Ozoli” treneris Edgars Ludzītis. Komandas treneris atklāj, ka rudenī, projekta ietvaros, tika iegādāts speciāls iekštelpu virves vilkšanas paklājs, kas kalpoja kā ievērojams atspēriena punkts iekštelpu virves vilkšanas sporta attīstībā un sniedza iespēju uzlabot treniņu kvalitāti.  “Paldies kluba atbalstītājiem, Jelgavas novadam, Jelgavas novada Sporta Centram un mūsu sportistiem, kuru neatlaidība un spēks ļāva sasniegt augstus rezultātus. Tas ir sākums jaunam ceļam,” tā E.Ludzītis.

Jelgavas novada virves vilcēji Pasaules čempionātā Ķīnā