Trešdiena, 11. Decembris, 2019
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Uzņēmēji izstādē iepazīstinās ar savu produkciju

26.04.2018

27. un 28. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā notiks izstāde «Uzņēmēju dienas Zemgalē». Izstādei pieteikušies ap 200 dalībnieku, tostarp Jelgavas novada uzņēmēji, savukārt mājražotāji un amatnieki savu produkciju piedāvās tirdziņā.

Izstādē  ar  savu  stendu  piedalīsies arī Jelgavas novada pašvaldība, iekļaujot  tajā  vietējos  uzņēmējus.  «Šogad Jelgavas  novadu  parādīsim  kā  vietu, kur  svinēt  svētkus,»  norāda  Jelgavas novada  Attīstības  nodaļas  uzņēmējdarbības  atbalsta  projektu  vadītāja Ilze  Matusa.  Stendā  tiks  popularizētas  novada  muižas  un  pakalpojumu sniedzēji: Abgunstes muiža, Berķenes muiža, atpūtas komplekss «Grantiņi», atpūtas komplekss «Viesu līči», Elejas Tējas  namiņš,  Lielplatones  muiža  un Lielvircavas muiža. Savukārt izstādes kultūras  programmā  priekšnesumus sniegs Lielplatones pagasta vēsturisko deju kolektīvs «Senvedere».

Izstādes  pirmajā  dienā  notiks  biznesa forums. «Pulksten 12 būs foruma pirmā daļa, kurā tiks runāts par Zemgales  uzņēmēja  DNS.  Sadarbībā  ar Zemgales Plānošanas reģionu ir veikts pētījums,  lai  izskaitļotu  Zemgales  vidējo uzņēmumu – cik liels tas ir, kādā nozarē darbojas. Savukārt pulksten 15 interesentiem  tiks  piedāvāta  tīklošanās  spēles  «Spidernet»  meistarklase, mācot  efektīvi  pasniegt  informāciju par  savu  uzņēmumu,»  stāsta  izstādes organizatoru  Latvijas  Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāve Zane Timermane.  Šogad  forums  notiks  izstādes zālē, lai arī uzņēmumu pārstāvji, kas  stendā  ir  vieni,  varētu  uzzināt  ko jaunu.  Izstādē  būs  arī  plaša  kultūras programma, Latvijas novadu tautastērpu parāde, mājražotāju un amatnieku tirdziņš,  burgeru  degustācija,  «Trušu pilsētiņa», militārās tehnikas apskate.

Apmeklētājiem  dalība  izstādē  ir bez maksas.

Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018