Piektdiena, 15. Novembris, 2019
Undīne, Leopolds, Unda

Skolēni var pieteikties vasaras nometnēm

24.05.2018

Lai veicinātu bērnu pilnvērtīgu brīvā laika pavadīšanu vasaras brīvlaikā, Jelgavas novada pašvaldība, kā ik gadu, izstrādājusi nometņu un radošo darbnīcu apkopojumu. Šogad skolēniem piedāvājumā ir gan diennakts, gan dienas nometnes.

Kā skaidro Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Enija Kreicberga-Kapša, pašvaldības organizētās un līdzfinansētāsnometnes ir sadalītas pa mērķauditorijām, dalībniekus piesaistot caur skolām. Piemēram, lai piedalītos mākslas nometnē, skolēnam jābūt Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas audzēknim, bet, apmeklējot jaunsargu nometnes, skolēniem jābūt jaunsargu organizācijas biedriem.

Jelgavas novada 2018. gadā atvēlētais finansējums nometnēm ir 44 860 eiro. Summā iekļautas gan nometņu vadītāju, udzinātāju un nodarbību vadītāju algas, gan nodarbību materiālu izmaksas, gan maksa par transportu un bērnu ēdināšanu. Savukārt, piesaistot Eiropas Sociālā fonda līdzekļus, šovasar novadā rīkos vienu vides izglītības nometni un vienu valodu nometni. Kopumā piesaistītais finansējums – 9600 eiro.

Ar nometņu piedāvājumu var iepazīties tabulā. «Daļai nometņu laiks un atrašanās vieta vēl tiks precizēta. Sazinoties ar nometņu vadītājiem vai kontaktpersonām, jau šobrīd var uzzināt konkrēto piedāvājumu un citu informāciju,» piebilst E.Kreicberga-Kapša.

Bērnu un jauniešu nometnes Jelgavas novadā 2018. gada vasarā

Nometne Laiks Atrašanās vieta Dalībnieku skaits
Vēstures un novadpētniecības nometne
«Laipa 2017», diennakts nometne
Vadītāja: I.Freimane,
ineta.freimane@jelgavasnovads.lv
18.–22.jūnijs Zaļenieku Komerciālā un amatniecības vidusskola 30 Jelgavas novada skolu 5.–6. klasi beigušie skolēni
Valodu nometne, diennakts nometne
Kontaktpersona: I.Freimane,
26.–28.jūnijs
Lielplatones internātpamatskola

30 izglītojamie ar augstām un optimālām zināšanām valodu jomā.
Projektā iesaistās Kalnciema pagasta vidusskola, Līvbērzes pamatskola, Vircavas vidusskola, Šķibes pamatskola un Zaļenieku Komerciālā un amatniecības vidusskola

Vides izglītības nometne skolēniem «Par zaļu pat vēl zaļāks...», diennakts nometne
Vadītāja: I.Freimane,
9.–13.jūlijs