Ceturtdiena, 17. Jūnijs, 2021
Artis, Artūrs

Piedalies spēlē “Latvijas velovasara 2018” un iepazīsti Latviju

07.06.2018

Ikviens interesents aicināts pavadīt vasaru aktīvi, apceļojot Latviju ar velo. Spēli “Latvijas velovasara 2018” var apvienot ar vairākām citām, kas Latvijā šogad nav mazums (piemēram apceļot pilis, tās ietvertas arī velo spēles kontrolpunktu papilduzdevumos), tāpat var arī apbraukt apkārt Latvijai un uzreiz iegūt 1000 punktus. Katrs dalībnieks var brīvi izvēlēties, cik daudz kilometrus gatavs nobraukt, cik daudz vēlas apskatīt un izbaudīt.

Velo orientēšanās spēle Latvijas velo vasara 2018, ir spēle, kur dalībnieki individuāli vai grupās pārvietojas pa Latvijas teritoriju ar velo, apmeklējot kartē atzīmētos kontrolpunktus izvēles secībā, iepazīstot Latviju, izpētot dažādus vēsturiskos faktus, iekļaujoties spēles kontrollaikā (no 01.06.2018., plkst 3:00 līdz 31.08.2018., plkst 23:00).

Spēles mērķis ir popularizēt pārvietošanos ar velosipēdiem, parādīt, cik interesanti var pavadīt savu brīvo laiku kopā ar draugiem, ar ģimeni un individuāli, kā arī parādīt katras pilsētas kultūrvēstures pieminekļus, iepazīstināt ar vietējiem mājražotājiem, māksliniekiem u.c.

Spēle sastāv no kontrolpunktiem, kuros jāveido foto atskaite. Katram kontrolpunktam katrā Latvijas novadā ir papilduzdevumi, kas ietver gan izziņas momentus par konkrēto vietu, gan apzina mājražotājus un kārumus katrā novadā. Tāpat ir uzdevumi, kas atsauc atmiņā Latvijas industriālo mantojumu, ļauj apzināt piemiņas vietas, mūziku, kultūru un dabas vērtības.

Dalība spēlē ir bez maksas.

Spēles karte apskatāma šeit.

Velo orientēšanās spēli organizē „Pepijas velomānija” (Jelgava) un AF "Paralimpiešu cerība"
Kontaktinformācija: ekspedicija.info@inbox.lv, t. 29733112