Sesavā – pagasta un sporta svētki

07.06.2018

9. jūnijā Sesavas parkā notiks Sesavas pagasta svētki «Sesava – mūsu mājas». Svētkos būs gan koncerts, gan sportiskas un radošas aktivitātes, gan teātris, gan balle. Svētku programmas pasākumi būs bez maksas.

Kultūras darba organizatore Sesavas tautas namā Ilze Krastiņa stāsta, ka svētku atklāšana būs pulksten 12 un pēc tās svētku apmeklētājus priecēs pašdarbnieku kolektīvu koncerts. Ap pulksten 14 sāksies bērnu daļa ar ziepju burbuļu šovu, Bērvircavas Bērnu teātra studijas skečiem, muzikāliem priekšnesumiem, pagasta bibliotēku sarūpētām atrakcijām un citām nodarbēm. Laikā no pulksten 14 līdz 17 turpat parkā būs sporta aktivitātes, radošas darbnīcas, darbosies grāmatu maiņas punkts, kurā ikviens varēs atstāt grāmatu, ko vēlas atdāvināt, un paņemt, ja kāda no maiņas punktā noliktajām grāmatām būs piesaistījusi uzmanību. «Svētkus papildinās adīšanas sacensības,» norāda I.Krastiņa, piebilstot, ka dalībniekiem būs jāada taisns gabals un visi nepieciešamie materiāli un rīki tiks nodrošināti. Svētkos būs pieejami āra ēdināšanas pakalpojumi.

Pēcpusdienā uzstāsies Bikstu pagasta vīru vokālais ansamblis «Optimisti» un Inese Nereta kopā ar Lēdmanes sieviešu vokālo ansambli. Savukārt pulksten 20 interesenti aicināti uz Codes amatierteātra «Spēlētprieks» izrādi «Spietu laiks», kuras autore ir mūsu novadniece Vigita Pumpure. Izrādes režisore ir Solvita Rotberga. Svētki noslēgsies ar balli, ko spēlēs Ainārs Lipskis no Ludzas. Balle sāksies pulksten 21.

Savukārt 30. jūnijā Bērvircavas sporta laukumā notiks pagasta sporta svētki. Tie sāksies pulksten 11 ar strītbola sacensībām 3:3. Pulksten 12 būs volejbola (2:2), florbola (3:3 un bez vārtsarga) un futbola (6+1) sacensības. Visas dienas garumā būs arī individuālie sporta veidi, piemēram, šautriņu mešana, svara bumbu celšana, laušanās ar rokām, zolīte, un atrakcijas bērniem, informē pagasta sporta darba organizators Rūdolfs Knope. Darbosies arī bufete.