Trešdiena, 11. Decembris, 2019
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Informācija mobilās aplikācijas Mobio lietotājiem

08.06.2018

Izvērtējot iedzīvotāju sniegto ziņojumu saturu aplikācijā Mobio, Jelgavas novada pašvaldība aicina tās lietotājus ņemt vērā, ka aplikācija nav operatīvais dienests un reaģēšana uz ziņojumiem nav tūlītēja. Vēršam uzmanību, ka aplikācijas ziņojumi tiek apstrādāti tikai darba dienās un darba laika ietvaros.

Gadījumos, kad nepieciešama tūlītēja reaģēšana uz ārkārtas situāciju vai nelikumībām, aicinām sazināties ar atbildīgo dienestu telefoniski:

• vienotais ārkārtas palīdzības izsaukumu numurs: 112
  • Jelgavas novada Komunālais uzņēmums: 8848

Šā gada pirmajā pusē aplikācijā saņemti 58 iedzīvotāju ziņojumi. Visbiežāk iedzīvotāji ziņo par nesakoptām teritorijām, nelegālu atkritumu izmešanu un ceļu stāvokli pagastos.

Pašvaldības atbildīgie dienesti, saņemot ziņu caur aplikāciju «Mobio», reaģē atkarībā no situācijas. Ja pieteikums skar pašvaldības kompetenci saimnieciskos jautājumos, tad piesaistītais speciālists novērtē situāciju un iekļauj to paveicamo darbu sarakstā. Gadījumos, kad jautājums ir citas iestādes vai dienesta kompetencē, pašvaldība informāciju nodod konkrētajai iestādei.

Jelgavas novada pašvaldības policija iesaistījusies vairāku jautājumu risināšanā – meklēti saimnieki klaiņojošiem dzīvniekiem, risināti jautājumi par neatļauti novietotām automašīnām. Diennakts dežūru pašvaldības teritorijā nodrošina Valsts policija, tāpēc gadījumos, kad nepieciešams reaģēt nekavējoties, piemēram, trokšņošana vai nekārtības naktī, aicinām sazināties ar Valsts policiju (tālr.110).